Kauniečiui jau nervai nelaiko: „Regitros“ žinutės eina po kelis kartus per dieną – Kas vyksta Kaune

Kauniečiui jau nervai nelaiko: „Regitros“ žinutės eina po kelis kartus per dieną

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, kurį „Regitra“ užvertė nesibaigiančiais informaciniais pranešimais. Trumposiose žinutėse ta pati informacija, o žinutės eina viena po kitos. Skaitytojas į įmonę bandė kreiptis net kelis kartus, tačiau atsako nesulaukus griebėsi paskutinio šiaudo.

„Gal dar ką nors terorizuoja „Regitra“? Pernai, nuo 2020 09 mėn. pradėjo siuntinėti trumpąsias žinutes. Iš pradžių galvojau, kad tai viena informacinė žinutė, bet tuo niekas nesibaigė – po kelių minučių atėjo dar 3. Po to, poros valandų bėgyje, dar 4 ir taip visą dieną“, – apie nemalonią situaciją pasakojo skaitytojas.

Žinutės iš „Regitros“ / Skaitytojo nuotr.

Jis teigė, kad į įmonę bandė kreiptis, tačiau atsako sulaukti nepavyko – niekas neatsiliepė, o ir į elektroninius laiškus taip pat neatsakė. Po kurio laiko pasibaigusios žinučių atakos vėl prasidėjo ir vyras neapsikentęs kreipėsi į naujienų portalą.

„Bandžiau skambinti, bet pralaukiau 2 valandas ir niekas neatsiliepė, tad nusprendžiau parašyti laišką į gmail’ą, bet visą savaitę teko kęsti jų einančias to paties turinio žinutes. Viskas liovėsi, galvojau, kad ištaisė savo programinę klaidą, bet deja, šiais metais vėl ta pati situacija. Nuo penktadienio vakaro 20.11 val. prasidėjo vėl regitros teroras, priskambinti neįmanoma, labai jau užsiėmę, juk reikia siųsti trumpąsias žinutes po keliolika“, – erzinančią situaciją nupasakojo jis.

Anot vyro, prie atsiųstos sistemos jungtis jis nebandė ir pakeisti susisiekimo nustatymų nesiekė, nes prie sistemos reikalaujama jungtis per elektroninę bankininkystę. Perteklinės žinutės pasitikėjimo nekėlė, o su atstovais nepavykus susisiekti jo noras buvo paprastas, kad viskas pagaliau liautųsi.

Susisiekus su laikinai Komunikacijos skyriaus vadovės pareigas einančia Emilija Bardauskiene, ši paaiškino situaciją ir paaiškino ko turėtų imtis skaitytojas, jog pranešimai liautųsi.

„Klientų patogumui „Regitra“ siunčia tam tikrus pranešimus SMS žinutėmis ar el. paštu. Pavyzdžiui: primenama apie artėjančią vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigą, baigusį galioti automobilio draudimą ar techninę apžiūrą bei kt.

Kalbant apie konkretų atvejį, tokio pobūdžio SMS žinutės yra siunčiamos klientui pasinaudojus elektroninėmis transporto priemonių registracijos paslaugomis. Sistemoje klientas nurodydamas savo telefono numerį ir el. paštą gali pažymėti, jog šiais kontaktais iš įmonės nori gauti aktualius pranešimus“, – apie galimą susidariusios situacijos variantą kalbėjo ji.

„Kaip panašu iš Jūsų skaitytojo situacijos, įvyko kontaktų įvedimo klaida, t. y. kitas asmuo užsisakydamas paslaugą internetu sistemoje suklydo nurodydamas savo telefono numerį. Iš nuotraukų matyti, kad SMS žinutės buvo siųstos skirtingomis dienomis, tad greičiausiai kitas klientas internetu buvo užsisakęs dvi paslaugas. Keturios SMS žinutės (po dvi vienai paslaugai) galėjo būti gautos dėl to, jog pasikeitė prašymo būsena ir klientas buvo informuojamas apie jo eigą, t. y. apmokėjimą ir įvykdymą“, – apie galimą nesusipratimą aiškino E. Bardauskienė.

„Atsiprašome kliento dėl įvykusio nesusipratimo ir sukeltų nepatogumų. Tam, kad galėtume išspręsti susidariusią situaciją ir užtikrinti, jog nebebūtų siunčiami klaidingi pranešimai, kviečiame jį susisiekti su mumis el. paštu komunikacija@regitra.lt

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi įmonės klientai prisijungę prie elektroninės transporto priemonių registracijos sistemos (eKETRIS) gali koreguoti kontaktus bei keisti savo sutikimą dėl pranešimų gavimo“, – sprendimo būdus išdėstė ji.

Skaitytojas po kurio laiko pranešė, kad dėl gaunamų žinučių su juo jau susisiekė „Regitra“ atstovai.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.