Nuo COVID-19 paskiepyta daugiau nei 5,9 tūkst. statutinių pareigūnų – Kas vyksta Kaune

Nuo COVID-19 paskiepyta daugiau nei 5,9 tūkst. statutinių pareigūnų

BNS 2021/04/19 11:00

Nuo COVID-19 paskiepyta daugiau nei 5,9 tūkst. arba 39,4 proc. statutinių pareigūnų, pirmadienį pranešė Vidaus reikalų ministerija.

„Šiuo metu turime paskiepytų beveik 40 proc. pareigūnų. Be abejo, norime, kad pareigūnams imunitetas susiformuotų kuo greičiau ir jie galėtų jaustis saugesni saugodami mūsų visuomenę. Aktyviai bendradarbiaujame su savivaldybėmis ir siekiame, kad paskiepytų pareigūnų dalis didėtų kiekvieną savaitę“, – pranešime teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Policijos departamente pirmuoju skiepu šiuo metu paskiepyta 3145 pareigūnai, taip pat 1223 Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ugniagesių, Viešojo saugumo tarnyboje paskiepyta 114 pareigūnų.

Valstybės sienos apsaugos tarnyboje paskiepyta 1650 asmenų, iš jų 1345 pareigūnai, o Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyboje paskiepyti 83 pareigūnai.

Bendrai paskiepyta 5910 pareigūnų, o per savaitę buvo paskiepyta 1610 pareigūnų, palyginti su praėjusią, skelbia ministerija.

Pareigūnai skiepijami savivaldybėse, atsižvelgus į prioritetinių grupių sąrašą.

Nuo balandžio 8 dienos įsigaliojo sveikatos apsaugos ministro patvirtinta tvarka, kuomet leidžiama skiepyti didelėmis organizuotomis grupėmis. Statutinių tarnybų vadovai regionuose gali kreiptis į savivaldybių vakcinavimo koordinatorius ir suderinti tolimesnio vakcinavimo organizavimą sudarytoms grupėms.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA