Ringauduose vėl griaudėjo sprogimas: įtariama, jog pavojus sukeltas tyčia – Kas vyksta Kaune

Ringauduose vėl griaudėjo sprogimas: įtariama, jog pavojus sukeltas tyčia

Vakar vakare Ringauduose nuaidėjus sprogimui atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Į įvykio vietą sulėkusios specialiosios tarnybos nustatė, kad pastatas galėjo būti padegtas tyčia. Prieš beveik savaitę, Ringauduose taip pat aidėjo sprogimas, tuo metu įtariamai sprogo dujų balionas ir užsiliepsnojo gyvenamasis namas.

„Sprogimas kažkur Akademijoje, Ringauduose. Policija ir ugniagesiai važinėja Šakių plentu, sprogimą turbūt girdėjo visi Ringaudai, nes mūsų net namo langai sudrebėjo, o gyvenam netoli Ringaudų „Maximos“, – bauginančio vakaro detales nupasakojo kaunietė Greta.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komunikacijos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė informavo, kad ugniagesiai balandžio 11 d. 22.57 val. gavo pranešimą, jog Ringaudų sen., Ringaudų k., Parko gatvėje dega ūkinis pastatas.

Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna. Pastatas medinis, 7×9,5 m dydžio, šalia priblokuota medinė 4×7 m dydžio malkinė, stogas dengtas šiferiu.

Sudegė medinių konstrukcijų malkinė ir viduje buvę daiktai. Nudegė dalis ūkinės paskirties pastato medinių stogo konstrukcijų, apdegė ir sudegė dalis pastogėje buvusių daiktų, vandeniu sulietas ūkio paskirties pastato pirmas aukštas su ten esančiais daiktais.

Išgelbėtas šalia stovintis ūkinis pastatas (12×10 m dydžio), 12 vištų. Vanduo buvo tiekiamas iš už 800 m esančio hidranto.

Policijos departamento atstovai informavo, kad dėl Kauno r., Ringaudų k., ūkiniame pastate kilusio gaisro, kurio metu sudegė pastatas ir jame buvę įvairūs daiktai įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d., dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.