Po įtemptos kovos Kauno „Žalgiris“ nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Po įtemptos kovos Kauno „Žalgiris“ nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę. „Žalgirio“ arenoje Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 86:80 (25:20, 22:29, 17:16, 22:15) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Keturiais taškais iš eilės susitikimą pradėjo Joffrey Lauvergne, tuomet septynis paeiliui surinko Marius Grigonis, o Paulius Jankūnas pridėjo dvitaškį – 13:7. Du dvitaškius pataikė Rokas Jokubaitis, du taškus su pražanga įvertė Augustine’as Rubitas, į rikiuotę grįžęs Patricio Garino smeigė tolimą metimą, o kėlinuką taikliu dviejų taškų vertės metimu užbaigė Lukas Lekavičius – 25:20.

Dar keturis taškus antrojo kėlinio pradžioje surinko R.Jokubaitis, po dvitaškį pridėjo Marekas Blaževičius ir Thomasas Walkupas, J.Lauvergne pasižymėjo keturiais taškais, tačiau varžovai įgijo pranašumą – 37:41. Du tolimus metimus paeiliui smeigė P.Jankūnas, o pirmą rungtynių pusę užbaigė taiklūs M.Grigonio ir Martino Gebeno dvitaškiai metimai – 47:49.

Po pertraukos dviem taškais prisidėjo T.Walkupas, J.Lauvergne užbaigė dar dvi atakas, po tris taškus surinko L.Lekavičius ir A.Rubitas, o M.Gebenas pasižymėjo penkiais – 64:65.

Keturis taškus pelnė L.Lekavičius, po dvitaškį sumetė M.Gebenas ir J.Lauvergne, o penki komandos kapitono taškai sugrąžino pranašumą šeimininkams – 77:72. Perėmę iniciatyvą žalgiriečiai dar sulaukė dvitaškių iš M.Grigonio, T.Walkupo ir J.Lauvergne, o dvikovos pabaigoje dar vieną tolimą metimą įmetė P.Jankūnas – 86:80.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 16 (6 atk. kam.), J.Lauvergne 16 ((6 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Grigonis 11 (5 rez. perd.), L.Lekavičius 9 (4 rez. perd.), M.Gebenas 9, R.Jokubaitis 8, A.Rubitas 6, T.Walkupas 6 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), P.Garino 3, M.Blaževičius 2, K.Lukošiūnas 0.

„Dzūkija“: P.Danisevičius 15, S.Jasaitis 14, G.Staniulis 13.

Kopijuoti ir platinti tinklalapio turinį leidžiama tik su raštišku VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ sutikimu.