A. Veryga: dėl taikytos karantino politikos dabartinė Vyriausybė susidurs su didžiulėmis problemomis – Kas vyksta Kaune

A. Veryga: dėl taikytos karantino politikos dabartinė Vyriausybė susidurs su didžiulėmis problemomis

ELTA / Benas Brunalas 2021/03/23 21:31
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad Lietuvoje augant užsikrėtimų COVID-19 skaičiams, Ingridos Šimonytės vadovaujama Vyriausybė susidurs su didžiulėmis problemomis, nes laiku nespėjo atlaisvinti karantino apribojimų. Pasak „valstiečio“, jei atsipūsti negavusi visuomenė susidurs su dar viena karantino režimo griežtinimo banga, žmonės sureaguoti gali „labai nedraugiškai“.

Tačiau Vyriausybėje jau keliamą mintį, kad artimiausiu metu gali tekti karantino apribojimus ne laisvinti, o griežtinti, A. Veryga sakė palaikąs.

„Apie Velykas tikrai reikia pagalvoti, mokantis iš tų pamokų, kurios buvo mūsų: Velykos, Vėlinės, Kalėdos. Tad aš sutikčiau su tuo, kas yra sakoma“, – pasiskiepijęs „Astra Zeneca“ vakcina antradienį žurnalistams sakė A. Veryga.

Apie tai, kad artimiausiu metu Vyriausybei gali tekti spręsti dėl griežtesnių karantino sąlygų, antradienį užsiminė ir premjerė I. Šimonytė. Visgi, pasak A. Verygos, nors ir reikalingas šis žingsnis, tačiau visuomenė jo gali ir nesuprasti.

„Kur bus didžioji bėda, bent jau toks yra mano pajautimas, kad dabartinė valdžia nesugebėjo atlaisvinti karantino iki galo, o jau gali reikėti kažką griežtinti. Man atrodo, kad visuomenė sureaguos labai nedraugiškai į visus šiuos sprendimus. Seniai reikėjo judėjimo apribojimus nuiminėti, leisti žmonėms truputį atsigauti, kai situacija gerėjo, o paskui juk buvo galima banguojant kažkokias priemones priiminėti“, – teigė A. Veryga.

„Dabar, dar negrįžus į nors truputį laisvesnį gyvenimą, vėl užsukinėti… Aš bijau, kad visuomenė tiesiog nustos kaustyti ir laikytis tų reikalavimų“, – teigė jis.

Premjerė antradienį sakė, kad Lietuvoje nustatyti du Pietų Afrikos Respublikos koronaviruso atmainos atvejai. Ministrės pirmininkės teigimu, reaguojant į šią informaciją, gali tekti svarstyti tam tikrus karantino sugriežtinimus.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.