Protesto prieš V. Matijošaitį organizatoriai atvyko į tarybos posėdį ir klausė: kas dalinasi guoliu su krabu? – Kas vyksta Kaune

Protesto prieš V. Matijošaitį organizatoriai atvyko į tarybos posėdį ir klausė: kas dalinasi guoliu su krabu?

R. Tenio nuotr.

Kovo 22-ąją vykusio protesto, kurio metu buvo reikalauta pradėti Matijošaičių nušalinimo procedūrą, organizatoriai atvyko į šiandien, balandžio 23-ąją, vykusį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdį.

Įdomu tai, jog miesto meras Visvaldas Matijošaitis vėl atostogauja. Pagal informaciją, prieinamą Kauno miesto savivaldybės administracijos tinklapyje, šiandien nuo 8 iki 17 val. meras yra išėjęs kasmetinių atostogų.

Protesto organizatoriai susibūrė į bendruomenę „Mes nepavargsim“ ir kvietė kauniečius atvykti į tarybos posėdį bei atsinešti atliekamų guolių mero interpeliacijos nepasirašiusiems tarybos nariams.

„Šįkart neorganizuojame oficialaus protesto, o siūlome pažvelgti abejinGUOLIAMS tarybos nariams ir vicemerams į akis – asmeniškai. Ypač tiems, kurie buvo tokie vanGUOLIAI pasirašyti mero interpeliaciją.

Balandžio 23 d. 9.00 val. Kauno savivaldybės posėdžių salėje vyks Kauno tarybos posėdis. Į jį kviečiame ateiti visus, pavargusius nuo politinės veidmainystės, išsisukinėjimų ir šių patoGUOLIŲ pasiteisinimų“, – rašoma renginio aprašyme. „Kas turit atliekamų guolių? Antradienį nuneškim juos ir kartu parodykim tvirtą poziciją posėdžio metu“.

Į tarybos posėdį septyni aktyvistai atsinešė tarybos narių, nepasirašiusių mero interpeliacijos inicijavimo dokumento, atvaizdus, ant jų buvo užrašai su žodžiu „guolis“: „neprotinguolis“, „patoguolis“, „dinguolis“ ir kt.

Kaip rašo idėjos autoriai, „LRT tyrimo duomenimis, „Vičiūnų“ grupei priklausanti „Plungės kooperatinė prekyba“ daugiau nei 10 kartų į rusiją vežė kare pritaikomas prekes – GUOLIUS. Dėl sankcijų pažeidimo jau pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau Kauno savivaldybė ir toliau tyli, o dalis tarybos narių toliau remia tuos, kurie remia rusiją. Tad gal metas paklausti – kas dalinasi šiltu GUOLIU su krabu?“

„Mes nepavargsim“ atstovams benešant automobilio guolį ant tarybos narių Šarūno Matijošaičio ir Dainiaus Matijošaičio stalų, vicemeras Andrius Palionis šūktelėjo, kad po salę gali vaikščioti tik tarybos nariai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA