Kauno vairuotojams išaušo juodasis šeštadienis: sugedęs visureigis sieną taranavo pats – Kas vyksta Kaune

Kauno vairuotojams išaušo juodasis šeštadienis: sugedęs visureigis sieną taranavo pats

Skaitytojų nuotr.

Šeštadienį kauniečiai fiksuoja kurioziškas situacijas miesto gatvėse. Vinco Krėvės prospekte iš automobilių stovėjimo aikštelės nuspręsta išvažiuoti tiesiog per pėsčiųjų perėją, o štai Raudondvario plente į pastato sieną trenkėsi visureigis.

Šeštadienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė neeilinio eismo įvykio nuotraukos – Raudondvario pl. visureigis įvažiavo į pastato sieną.

Kaip naujienų portalui nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, eismo įvykis Raudondvario plente buvo įregistruotas apie 11 val. ryto.

Pareigūno teigimu, „Nissan“ visureigis pastato sieną kliudė įvykus gedimui, vairuotojas buvo blaivus. Nelaimės metu asmenys nenukentėjo, su pastato savininku susitarta draugiškai – užpildyta eismo įvykio deklaracija.

Eismo įvykis Raudondvario plente / Skaitytojo nuotr.

Nauji pėstieji

Tuo metu Dainavos mikrorajone skaitytojas užfiksavo ir neeilinius vairuotojo manevrus.

„Dainavos rajono naujieji pėstieji“, – šmaikštavo nuotraukas redakcijai atsiuntęs skaitytojas. Pasiteiravus, apie galimai užtvertą išvažiavimą, vyras nurodė, kad vos už kelių metrų įvažiuojančius ar išvažiuojančius iš automobilių stovėjimo aikštelės pasitinka užkardas.

Vairuotojo manevrai Dainavos mikrorajone / Skaitytojo nuotr.

Tikėtina, kad vengiant mokamo automobilio parkavimo vairuotojas patekti į „Rėdos“ aikštelę pasirinko išradingesnį būdą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad už kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymą ar kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus vairuotojams gresia baudos.

Remiantis Administracinių nusižengimų kodeksu, kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, vairuotojų pareigų pėstiesiems nevykdymas, važiavimas šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku, Kelių eismo taisyklėse nustatytos įspėjamųjų signalų naudojimo tvarkos pažeidimas, apsisukimas pėsčiųjų perėjose, tuneliuose, ant tiltų, estakadų, viadukų ir po jais, tolimųjų šviesų neperjungimas į artimąsias šviesas tamsoje likus iki atvažiuojančios priešpriešiais transporto priemonės mažiau kaip 150 metrų, reikalavimo važiuoti kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto nesilaikymas, eismo tvarkos automagistralėse ir greitkeliuose, žmonių vežimo taisyklių pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 eurų.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA