Sinoptikai: pavasario nuotaiką gadins ne tik lietus, bet ir sniegas – Kas vyksta Kaune

Sinoptikai: pavasario nuotaiką gadins ne tik lietus, bet ir sniegas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Antradienio dieną per šalį greitai praslinks šaltasis atmosferos frontas, jis bus mažai aktyvus, todėl žymesnio lietaus nenumatoma. Iki pietų dar daug kur plauks gana tankūs debesys, tik šiaurės vakariniuose rajonuose dangus giedrės nuo pat ryto, o vėlyvą popietę debesys jau bus praretėję beveik visoje šalyje.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, vidutinio stiprumo vakarų vėją keis apysmarkis šiaurės vakarų vėjas, vietomis gūsiai sieks iki 16 m/s. Temperatūra dėl dažnai pasirodančios saulės dar sugebės pakilti iki 5–10 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį debesys prasisklaidys visoje šalyje, tik antroje nakties pusėje į pietvakarinius rajonus vėl atplauks tankesni debesys, gali susidaryti rūkas. Kritulių nenumatoma. Šiaurės vakarų vėjas rims ir suksis iš vakarų. Pragiedrėjus temperatūra kris iki 0–4 laipsnių šalčio, tai vienur tai kitur formuosis plikledis, tik prie jūros išsilaikys 1 laipsnio šiluma.

Trečiadienio dieną vakarinius rajonus uždengs tankesni debesys, likusioje šalies dalyje bus debesuota su pragiedruliais. Vakariniuose rajonuose iš tankesnių debesų kai kur silpnai palynos, gali tvyroti rūkas. Vidutinio stiprumo vėjas daugiausia pūs iš pietvakarių. Temperatūra įdienojus nekils aukščiau 2–7 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį per šalį slinks aktyvesnis šaltasis atmosferos frontas. Naktį vietomis, dieną daug kur pasirodys krituliai, vyraus šlapdriba ir sniegas. Naktį temperatūra svyruos apie 0 laipsnių, dieną bus tik 1–4 laipsniai šilumos.

Penktadienį daugelyje rajonų su krituliais, iš pilkesnių debesų daugiausia kris nedidelis sniegas. Bus ir pragiedrulių. Stiprokas šiaurės vakarų, vakarų vėjas vietomis kels pustymą ir silpną pūgą. Naktį daug kur, dieną vietomis teks saugotis plikledžio. Temperatūra tamsiuoju paros metu sieks 1–6 laipsnius šalčio, dieną prognozuojama nuo 0 iki 3 laipsnių šiluma.

Savaitgalį taip pat tarpais pasnigs. Naktimis šals iki 2-7 laipsnių šalčio, dienomis laikysis maždaug 0-3 laipsnių šiluma.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA