Sniegas pažadino kauniečių meno gyslelę: Žaliakalnyje pasirodė egzotiškos skulptūros – Kas vyksta Kaune

Sniegas pažadino kauniečių meno gyslelę: Žaliakalnyje pasirodė egzotiškos skulptūros

Skaitytojo Sauliaus nuotr.

Jau visą savaitę kalnus ir miestus nuklojus sniegui, kauniečiai pasitelkė savo menininkų gyslelę ir sukūrė sniego skulptūras, primenančias egzotinius ir naminius gyvūnus.

Miestams užsidarius, negalint niekur toli išvykti, kauniečiai pasitelkė vaizduotę, kad karantinas nebūtų toks niūrus, o į pagalbą pasitelkė visame mieste gausiai pripustytą sniegą.

Sniego skulptūros Kaune

Skaitytojas Saulius pasidalino kadrais, kuriuose užfiksuotos ne tik iš sniego pagamintos, bet ir papuoštos įvairiomis spalvomis skulptūros. Gyvūnai atrodo, lyg iš filmo nužengę personažai.

Skulptūras suformavęs kaunietis Saulius nupasakojo, kur galima būtų pamatyti šias skulptūras.

„Sėdintis meškinas ir liūtas ant garažo stogo, prie Širvintų 1-mo tako 5 namo, kitas liūtas Zanavykų g. pabaigoje kairėje, gulintis meškinas ir šuo prie Zanavykų g.64 a namo, Zanavykų g. Gale dar į kalniuką dešinėje palipus prie tvoros“, – nurodė jis.

Kiekvienai skulptūrai pastatyti vyrui užtruko apie 1,5-2 valandas.

Primename, kad kauniečiai nepraleidžia progos pastatyti ne tik tokias įmantrias ir akį traukiančias skulptūras, bet tik iškritus pirmam šių metų sniegui, Kauno centre sumanė sukurti visą sniego senių parodą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA