Kauno „Akropolyje“ griežtinami saugumo reikalavimai: ribojami atvykstančiųjų srautai, taikomos papildomos saugumo priemonės – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ griežtinami saugumo reikalavimai: ribojami atvykstančiųjų srautai, taikomos papildomos saugumo priemonės

Organizatorių nuotr.

Šalyje nuo trečiadienio įsigaliojant griežtesniems Vyriausybės nurodymams dėl šalyje paskelbto karantino, Kauno „Akropolis“, siekdamas užtikrinti lankytojų saugumą, pradeda riboti lankytojų srautus automobilių stovėjimo aikštelėje. Taip pat didėja vienam lankytojui skiriamas plotas, todėl prekybos centre vienu metu nuo šiol galės lankytis dar mažiau žmonių. Kauno „Akropolio“ atstovai tikina, kad prekybos centre ir toliau bus taikomos papildomos saugos priemonės.

Nuo gruodžio 9 dienos dėl šalyje įvesto karantino įsigalioja nauji sugriežtinti Vyriausybės nurodymai verslui – automobilių aikštelės vietų skaičius prekybos centruose turi būti ribojamas iki 20 proc., rašoma Kauno „Akropolio“ pranešime žiniasklaidai.

Kauno „Akropolis“ imasi visų būtiniausių apsaugos priemonių šiai naujajai tvarkai užtikrinti. Lankytojams bus skirtas visas pirmasis bei dalis antrojo automobilių stovėjimo aikštelės aukšto, o eismas aikštelėje bus reguliuojamas pasitelkiant kontrolės sistemą. Tvarkai prižiūrėti taip pat paskirti papildomi apsaugos darbuotojai.

„Viso Kauno „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje yra 2420 vietų, kuriomis naudojasi tiek prekybos centro darbuotojai, tiek lankytojai. Atsižvelgdami į naujus Vyriausybės ribojimus, numatėme, kad nuo trečiadienio prekybos centro lankytojams bus palikta 470 vietų, neįskaitant neįgaliųjų. Automobilių statymui paskirtas visas pirmasis ir dalis antrojo automobilių stovėjimo aikštelės aukšto, kuriame dalis vietų priklauso ir prekybos centro darbuotojams.

Nors ir turime visas reikiamas priemones naujojo ribojimo įgyvendinimui bei suprantame, kad priemonės padedančios užkirsti kelią viruso plitimui yra labai svarbios, tačiau neatmetame galimybės, jog įgyvendinus šį sprendimą gali susidaryti spūstys automobilių aikštelėje, o lankytojams gali tekti planuoti ilgesnius vizitus prekybos centre bei ieškoti alternatyvių atvykimo priemonių“, – komentuoja Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Taip pat nuo trečiadienio keičiasi ir vienam asmeniui prekybos centre skiriamas plotas. Iki šiol leistinas 10 kv. m. plotas išauga iki 30 kv. m. prekybos ploto bendrosiose Kauno „Akropolio“ erdvėse ir 15 kv. m. prekybos centro parduotuvėse. 10 kv. m. ribojimas išlieka paslaugų teikimo vietose.

„Taip pat raginame lankytis ne daugiau kaip po vieną ar du asmenis ir vengti piko valandų. Šios įprastai yra nuo 12 iki 13 val. ir nuo 17 iki 19 val. darbo dienomis bei nuo 12 iki 17 val. šeštadieniais. Mažiau intensyvios dienos – sekmadienis ir savaitės pradžia“, – primena Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Siekdamas užtikrinti maksimalų darbuotojų bei lankytojų saugumą Kauno „Akropolis“ jau kurį laiką taiko ir papildomas priemones. Praėjusią savaitę prekybos centre buvo atlikta bendrųjų patalpų dezinfekcija rūko dezinfekcine sistema, kuri bus kartojama prieššventiniu laikotarpiu.

Taip pat pastate nuolat papildomai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, maksimaliai padidintas šviežio oro tiekimas per vėdinimo sistemas, o naktimis vykdoma papildoma kruopšti prekybos centro patalpų dezinfekcija.

Apie stiprų Kauno „Akropolio“ pasirengimą valdant pandemijos keliamas rizikas patvirtina ir tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas. Jis įrodo, kad prekybos centras yra pasiruošęs saugiai aptarnauti pirkėjus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.