Kauno mokslo premija – dviem KTU ir VDU akademikams – Kas vyksta Kaune

Kauno mokslo premija – dviem KTU ir VDU akademikams

BNS 2020/11/15 22:31
KTU, VDU nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kauno mokslo premiją šiemet planuojama skirti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorei dr. Vaidai Kamuntavičienei ir Kauno technologijos universiteto (KTU) profesoriui habil. dr. Vytautui Ostaševičiui.

VDU istorijos katedros profesorė V. Kamuntavičienė apdovanojama už nuopelnus humanitarinių ir socialinių mokslų srityje. Ji moksliniame darbe tyrinėja Lietuvos didžiosios kunigaikštystės bažnyčios istoriją, taip pat mentaliteto istoriją.

V. Ostaševičius yra KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto profesorius, Mechatronikos instituto direktorius. Jis dirba konstrukcijų dinamikos ir optimizavimo, išmaniųjų įrankių, „Pramonė 4.0“ technologijų srityse.

Taip pat – su mikroelektromechaninėmis sistemomis, biomechanika. Jį ruošiamasi apdovanoti už pasiekimus fizinių, biomedicinos, žemės ūkio ir technologijos mokslų srityje.

Premijos dydis – po 5 tūkst. eurų. Dėl šio siūlymo savivaldybės taryba balsuos antradienį vyksiančiame posėdyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT