Dviračio vertę ir pavogimo planą aptarė, bet vaizdo stebėjimo kameras pamiršo - Kas vyksta Kaune

Dviračio vertę ir pavogimo planą aptarė, bet vaizdo stebėjimo kameras pamiršo

Stopkadras

Trečiadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė nuo vagišių nukentėjusio kauniečio pagalbos prašymas. Į maitinimo įstaigą Gričiupyje užsukęs vyras dviratį tiek ir tematė – jį šaltais veidais nusivedė keli vyrukai, kuriuos užfiksavo vaizdo stebėjimo kamera.

„Kaip dirba vagys?! Pavogtas dviratis tiesiog prieš kamerą. Didžiulis ačiū baro administracijai už medžiagą ir pagalbą aiškinantis“, – naujienų portalui adresuotame laiške rašė skaitytojas.

Kovo 11-osios g. 20 esančio restorano „Kuhne“ stebėjimo kameros užfiksuotoje medžiagoje matyti, kaip lauke prie dviračio stoviniuoja trys vyrai. Vienam, rodos, pasaugojus, kad šeimininkas nežvilgtelėtų pro langą, kitas griebia dviratį ir visa trijulė operatyviai pasišalina, įkandin nuseka dar vienas asmuo.

„Vagys aptarinėja dviračio vertę ir nusprendžia nebegrįžti į barą, bet šiek tiek užsidirbti kitam vizitui. Tikiuosi pamatyti baro lankytojus teisme“, – nusikaltimą komentavo nukentėjusysis.

Kovo 11-osios gatvėje pavogtas dviratis / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su dviračio šeimininku, šis patikslino, kad vagystė įvykdyta trečiadienį, apie 18 val. Žmogus nedelsdamas kreipėsi į policiją, tai portalui patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, nurodęs, kad dėl vagystės Kovo 11-oisios gatvėje po 18 val. gautas pranešimas, o po 19 val. pateiktas pareiškimas per epolicija.lt.

Skaitytojas portalui taip pat pasakojo, kad viskas įvyko jam belaukiant savo užsakymo. Pro langą matėsi dviračio rankena – žmogus ją protarpiais stebėjo, tačiau užteko trumpam nukreipti dėmesį, kad ilgapirščiai atliktų savo darbą.

Transporto priemonė beveik nauja, patirti nuostoliai – apie 500 eurų. Turinčius informacijos apie dviratį ar vaizdo įraše užfiksuotus asmenis prašoma kreiptis bendruoju pagalbos numeriu 112.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA