Dviračio vertę ir pavogimo planą aptarė, bet vaizdo stebėjimo kameras pamiršo – Kas vyksta Kaune

Dviračio vertę ir pavogimo planą aptarė, bet vaizdo stebėjimo kameras pamiršo

Stopkadras

Trečiadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė nuo vagišių nukentėjusio kauniečio pagalbos prašymas. Į maitinimo įstaigą Gričiupyje užsukęs vyras dviratį tiek ir tematė – jį šaltais veidais nusivedė keli vyrukai, kuriuos užfiksavo vaizdo stebėjimo kamera.

„Kaip dirba vagys?! Pavogtas dviratis tiesiog prieš kamerą. Didžiulis ačiū baro administracijai už medžiagą ir pagalbą aiškinantis“, – naujienų portalui adresuotame laiške rašė skaitytojas.

Kovo 11-osios g. 20 esančio restorano „Kuhne“ stebėjimo kameros užfiksuotoje medžiagoje matyti, kaip lauke prie dviračio stoviniuoja trys vyrai. Vienam, rodos, pasaugojus, kad šeimininkas nežvilgtelėtų pro langą, kitas griebia dviratį ir visa trijulė operatyviai pasišalina, įkandin nuseka dar vienas asmuo.

„Vagys aptarinėja dviračio vertę ir nusprendžia nebegrįžti į barą, bet šiek tiek užsidirbti kitam vizitui. Tikiuosi pamatyti baro lankytojus teisme“, – nusikaltimą komentavo nukentėjusysis.

Kovo 11-osios gatvėje pavogtas dviratis / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su dviračio šeimininku, šis patikslino, kad vagystė įvykdyta trečiadienį, apie 18 val. Žmogus nedelsdamas kreipėsi į policiją, tai portalui patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, nurodęs, kad dėl vagystės Kovo 11-oisios gatvėje po 18 val. gautas pranešimas, o po 19 val. pateiktas pareiškimas per epolicija.lt.

Skaitytojas portalui taip pat pasakojo, kad viskas įvyko jam belaukiant savo užsakymo. Pro langą matėsi dviračio rankena – žmogus ją protarpiais stebėjo, tačiau užteko trumpam nukreipti dėmesį, kad ilgapirščiai atliktų savo darbą.

Transporto priemonė beveik nauja, patirti nuostoliai – apie 500 eurų. Turinčius informacijos apie dviratį ar vaizdo įraše užfiksuotus asmenis prašoma kreiptis bendruoju pagalbos numeriu 112.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.