Dviračio vertę ir pavogimo planą aptarė, bet vaizdo stebėjimo kameras pamiršo

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė nuo vagišių nukentėjusio kauniečio pagalbos prašymas. Į maitinimo įstaigą Gričiupyje užsukęs vyras dviratį tiek ir tematė – jį šaltais veidais nusivedė keli vyrukai, kuriuos užfiksavo vaizdo stebėjimo kamera.

„Kaip dirba vagys?! Pavogtas dviratis tiesiog prieš kamerą. Didžiulis ačiū baro administracijai už medžiagą ir pagalbą aiškinantis“, – naujienų portalui adresuotame laiške rašė skaitytojas.

Kovo 11-osios g. 20 esančio restorano „Kuhne“ stebėjimo kameros užfiksuotoje medžiagoje matyti, kaip lauke prie dviračio stoviniuoja trys vyrai. Vienam, rodos, pasaugojus, kad šeimininkas nežvilgtelėtų pro langą, kitas griebia dviratį ir visa trijulė operatyviai pasišalina, įkandin nuseka dar vienas asmuo.

„Vagys aptarinėja dviračio vertę ir nusprendžia nebegrįžti į barą, bet šiek tiek užsidirbti kitam vizitui. Tikiuosi pamatyti baro lankytojus teisme“, – nusikaltimą komentavo nukentėjusysis.

Kovo 11-osios gatvėje pavogtas dviratis / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su dviračio šeimininku, šis patikslino, kad vagystė įvykdyta trečiadienį, apie 18 val. Žmogus nedelsdamas kreipėsi į policiją, tai portalui patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, nurodęs, kad dėl vagystės Kovo 11-oisios gatvėje po 18 val. gautas pranešimas, o po 19 val. pateiktas pareiškimas per epolicija.lt.

Skaitytojas portalui taip pat pasakojo, kad viskas įvyko jam belaukiant savo užsakymo. Pro langą matėsi dviračio rankena – žmogus ją protarpiais stebėjo, tačiau užteko trumpam nukreipti dėmesį, kad ilgapirščiai atliktų savo darbą.

Transporto priemonė beveik nauja, patirti nuostoliai – apie 500 eurų. Turinčius informacijos apie dviratį ar vaizdo įraše užfiksuotus asmenis prašoma kreiptis bendruoju pagalbos numeriu 112.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusu užsikrėtė legendinis krepšininkas iš Kauno V. Chomičius

Į šturmą kilęs „Žalgiris“ nukalė sau penktą Eurolygos pergalę

Savivaldybė pradeda skelbti koronaviruso susirgimų statistiką Kauno mieste

Šančiai pradeda trejus metus truksiantį projektą: savivaldybei įteiks dokumentą

Duotas startas tradiciniams „Metų automobilio“ rinkimams: savo favoritą rinks ir kauniečiai

Baltarusija uždarė sieną su Lietuva (papildyta)

Po dviejų automobilių ir autobuso susidūrimo į įvykio vietą medikai skubėjo du kartus

Naujas laisvalaikio derinys Kaune: po vakarienės „Višta puode" – į gastrobarą „Smuklė" (foto)

Įvedus Kaune karantiną, kauniečiai skuba į pajūrį: ko tikėtis?

Epidemiologė apie neatsakingą gyventojų elgesį: 950 koronaviruso atvejų dar ne riba