Tvaraus dizaino atstovai įsikūrė Kaune: patars, kaip tapti draugiškais supančiai aplinkai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tvaraus dizaino, kokybiško maisto ir sąmoningo gyvenimo būdo atstovai šį savaitgalį įsikūrė Kaune. Mykolo Žilinsko dailės galerijos terasoje vykstantis „Smart Pop Up“ renginys kviečia atrasti lietuvių mados ir dizaino kūrėjų darbus, išbandyti kokybiškus maisto produktus ir, mėgaujantis pozityvia renginio atmosfera, sužinoti, kaip kiekvienas galime prisidėti prie mus supančios aplinkos tausojimo.

Pasak „popup.lt“ komandos, apie atsakingą vartojimą ir tvarumą reikia kalbėti neapsiribojant tik keliomis sritimis.

„Manome, kad atėjo laikas keistis. Į sąmoningumą ir kovą su klimato krize norime žvelgti plačiai, apjungdami madą, dizainą, sveiko gyvenimo būdo idėjas ir edukaciją.

„Smart Pop Up“ renginį laikome vieta, į kurią visi ateiname mokytis, kalbėtis su tvarius gamybos principus naudojančiais mados ir dizaino kūrėjais, atrasti kokybišką maistą, vietinę produkciją ir gamtai draugiškas kasdien naudojamų daiktų alternatyvas“, – pranešime spaudai sako „popup.lt“ renginių iniciatorė Erika Paulė.

„Smart Pop Up“ renginyje atskira erdvė skirta ir diskusijoms, kurių metu savo srities profesionalai visą savaitgalį dalinsis mintimis apie tvarumo svarbą verslo modelyje, aplinkosaugos keliamus iššūkius ir vartojimo įpročius.

„Kviečiame kauniečius ir miesto svečius dalintis idėjomis ir kartu ieškoti atsakymų, kaip galime prisidėti prie mus supančios aplinkos saugojimo. „Smart Pop Up“ renginys Kaune – tai pozityvi mokymosi platforma, kurioje kviečiame dalyvauti kartu su Jurgiu Didžiuliu, tvaraus verslo modelio tyrėja Lina Čirvinskiene, neuro-marketingo specialiste Egle Vaičiukynaite ir kitais savo srities profesionalais“, – teigia E. Paulė.

„Smart Pop Up“ diskusijos Kaune laukia rugsėjo 6 d., 11–19 val., Mykolo Žilinsko dailės galerijos terasoje, Nepriklausomybės a.12.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas

Advokatė atsako: pora butą pirko uošvienės vardu, o dabar gali tapti benamiais

Keičiasi artimųjų lankymo tvarka: registracija, kaukės ir koronaviruso ligonių lankymas

Skaitytojai stebisi: atveskite savo vaikus pažaisti į „saugiausią“ aikštelę Kaune

Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

S. Skvernelis pakomentavo kalbas apie spalio 16-ąją įvedamą karantiną

Liūties nebuvo, bet Kaunas skęsta

Gastrolės tęsiasi: ieškoma prieš dvi savaites Kaune dingusi keturiolikmetė

Koreguojama atvykimo į Lietuvą tvarka

A. Veryga ragina farmacininkus sumažinti vaistų kainas