Vogto „BMW“ nesuvaldęs kaunietis spruko į mišką | Kas vyksta Kaune

Vogto „BMW“ nesuvaldęs kaunietis spruko į mišką

VSAT nuotr.

Po gaudynių Lazdijų rajone pasieniečiai sulaikė kaunietį, įtariama, vairavusį ką tik Olandijoje pavogtą automobilį „BMW 535D“. Manoma, kad jis nesuvaldė mašinos, nulėkė į šalikelę ir bandė slėptis miške.

[galerija kiek=”4″]

Ketvirtadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose stabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „BMW 535D“ su vokiškais numeriais, rašoma VSAT pranešime žiniasklaidai.

Jo vairuotojas nepakluso šalikelėje prie tarnybinio automobilio „Škoda Octavia Scout“ stovėjusių uniformuotų pasieniečių nurodymui ir nulėkė Lazdijų link.

Pasieniečiai jį nusivijo įjungtais šviesos ir garso signalais. Bėglys nuo VSAT pareigūnų spruko greičiu, viršijančiu 170 km/h.

Maždaug už 5 km nuo stabdymo vietos „BMW 535D“ vijęsi pasieniečiai pamatė nuo kelio į šalikelės griovį nuvažiavusį persekiotą automobilį. Įtariama, kad bėglys bandė nuo pagrindinio kelio nusukti į šalutinį keliuką, bet dėl didelio greičio nesuvaldė automobilio.

Kai pasieniečiai atskubėjo prie „BMW 535D“, šio vairuotojas jau buvo pasišalinęs. VSAT pareigūnai ėmėsi tikrinti čia pat augantį mišką. Netrukus maždaug už puskilometrio nuo tos vietos, kur „BMW 535D“ nuvažiavo į šalikelę, VSAT pareigūnai miške sulaikė pasislėpusį vyrą.

Paaiškėjo, kad tai – 23-ejų Kauno gyventojas, įtariama, vairavęs „BMW 535D“. Kalvarijos pasieniečiai netrukus išsiaiškino, kad šio 2011 m. laidos automobilio kaip vogto paiešką išvakarėse paskelbė Olandijos pareigūnai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Sulaikytą kaunietį pasieniečiai uždarė į areštinę, o penktadienį priešpiet tebevykdė jo apklausą. Automobilis „BMW 535D“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA