Žaliakalnyje užsiliepsnojo „Bentley“ automobilis (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas įamžino į Žaliakalnį atskubėjusius ugniagesius, vyro teigimu, specialiosios tarnybos gesino „Bentley“ automobilyje žaižaruojančią ugnį.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno padalinio ugniagesių atstovė Džiuginta Vaitkevičienė, pranešimas apie Lazūnų gatvėje liepsnojantį automobilį gautas apie 11.50 val.

Ugniagesių atstovės teigimu, pranešėja nebuvo nurodžiusi koks automobilis dega, o ugniagesiai atvykę į įvykio vietą greitai susitvarkė su ugnimi ir automobilis jau yra užgesintas. Tiesa, gaisro priežastis kol kas nėra aiški.

Dž. Vaitkevičienės teigimu, Lazūnų gatvėje užgesinę liepsnas ugniagesiai ką tik išskubėjo į Archyvo gatvę, ten, pirminiais duomenimis, taip pat liepsnoja automobilis.

Papildyta rugpjūčio 28 dieną 10.18 val.

Su naujienų portalu „Kas vyksta Kaune“ susisiekęs degusio „Bentley“ automobilio savininkas pateikė kiek kitokią įvykio versiją. Vyro teigimu, automobilis liepsnojo nežymiai, o transporto priemonėje įsiplieskusią ugnį užgesino pats automobilio savininkas. „Ugnį buvau pats užgesinęs su gesintuvu, kurį geri žmonės davė, o ugniagesiai tik atvažiavo ir pabudėjo ar vėl neužsidegs“, – pasakojo vyras.

Pasiteiravus, ar nelaimė pridarė didelių nuostolių, vyras teigė, kad ugnies padaryta žala kol kas neaiški. Pasak jo, užsidegė „Bentley“ kairio rato elektros instaliacija.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Koronavirusas nustatytas Seimo nariui V. Simulikui

Kauno menininkų namuose pristatomas filmas apie žlugusį žymųjį „Ursus“ fabriką Lenkijoje

Žurnalistui A. Tapinui nustatytas koronavirusas: yra reikalų

Veiksmo filmas netoli Kauno: sprunkantys kontrabandininkai prarado ir prekes ir automobilį

Jiesios kraštovaizdžio draustinis – tik čia išvysi iš šakų susiformavusį Romeo ir Džuljetos balkoną

Kauno „Veneros“ vaiduoklis sukasi biurokratijos sūkuryje – pastatą įsigijo, bet pajudinti negali (foto)

Šiąnakt pereisime prie žiemos laiko – laikrodžių rodykles pasuksime viena valanda

Prestižinis Žaliakalnio rajonas: kuo tokia ypatinga jo dvasia?

Devintoje vietoje įsikūręs muziejus kviečia drąsiai sėsti ant „art deco“ baldų

Šviesoforo principu atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: Lietuva nusidažė geltonai