Favoritas nesikeičia: naujuoju „Žalgirio“ treneriu minimas su Š. Jasikevičiumi dirbęs turkas – Kas vyksta Kaune

Favoritas nesikeičia: naujuoju „Žalgirio“ treneriu minimas su Š. Jasikevičiumi dirbęs turkas

delfi.lt 2020/07/11 13:01
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Geriau žvirblis rankoje nei briedis girioje – byloja lietuvių liaudies išmintis, tačiau be savo girios valdovo likęs Kauno „Žalgiris“ vis labiau dairosi ne į vietinius trenerius, o į užsieniečius.

Numanomų variantų A, B ir C – Dariaus Maskoliūno, Kazio Maksvyčio ir Kęstučio Kemzūros – nesumedžioję žalgiriečiai naujojo savo vedlio paieškose pradėjo šnairuoti nebe į lietuvius.

Galimų kandidatų pavardžių perimti Šarūno Jasikevičiaus regalijas Kaune su kiekviena diena spaudoje ir socialiniuose tinkluose išlenda vis daugiau, bet favoritas, bent jau lažybininkų nuomone, nesikeičia.

Juo jau kelias dienas įvardijamas 51-erių metų turkas Ertugrulas Erdoganas iš Stambulo „Galatasaray“ klubo. Ertugrulas yra dirbęs su Šaru 2010-2011 metais, kai lietuvis žaidė Stambulo „Fenerbahče“ gretose, o turkas ėjo vyriausiojo trenerio Neveno Spahijos asistento pareigas.

E. Erdogano akcijų vertė nutūpti Nemuno saloje – net 40 procentų, o visų kitų žinomų ar nuspėjamų kandidatų šansai nesiekia nė 20 proc.

Pagrindiniais GALA vairininko konkurentais lenktynėse dėl „Žalgirio“ derinių lentos lažybininkai laiko ispanus Pedro Martinezą, Joaną Plazą ir Alexą Mumbrų, slovėną Jaką Lakovičių, graiką Fotį Katsikarį ir buvusį Lietuvos rinktinės strategą Dainių Adomaitį (visi po maždaug 15 proc.).

Kitų specialistų, įskaitant naujausiai paviešintus ispaną Joaną Penarroyą, austrą Martiną Schillerį ir suomį Tuomą Iisalo, galimybės vertinamos dar kukliau.

Įdomu, kad šią savaitę „Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ viešėjusių komentatoriaus Vaido Čeponio ir trenerio Tomo Purlio nuomonės dėl to, ar D. Adomaitis dabartinėje situacijoje būtų tinkamas variantas „Žalgiriui“, kardinaliai išsiskyrė.

„Nežinau, kaip reaguotų „Žalgirio“ vadovai, jei pasamdytų Dainių ir pasipiltų pralaimėjimai. Čia būtų didelė rizika, nors jis ir būtų pajėgus treniruoti žalgiriečius“, – teigė V. Čeponis.

Tuo metu T. Purlys pasisakė už D. Adomaičio kandidatūrą.

„Aš nedrįsčiau teigti, kad D. Adomaitis yra „Žalgirio“ priešas. Dainius yra buvęs žalgirietis, su Kauno komanda 1999-aisiais laimėjęs Eurolygą. O „Ryte“ jis teišbuvo dvejus metus ir, kiek žinau, ne ypač gražiai su juo išsiskyrė. Be to, jis vadovavo ir Lietuvos rinktinei bei atlaikė tikrai daug spaudimo. Tame pačiame Vilniuje taip pat išlaviravo nepavydėtinoje situacijoje, kai jam buvo žadamas žymiai didesnis biudžetas, tačiau net ir jo negavęs, pakankamai daug nuveikė.

Manau, kad Dainius būtų tinkamas variantas „Žalgiriui“, nepaisant to, kad toks pasirinkimas galbūt ir nebūtų labai populiarus. Svarbiausia juk turėti gerą trenerį ir jis nebūtinai turi būti šoumenas“, – tikino jis.

Beje, tebesitęsiančios vyriausiojo trenerio paieškos netrukdo „Žalgiriui“ komplektuoti savo sudėties: šiuo metu aktyviai deramasi su 30-mečiu Pirėjo „Olympiakos“ puolėju Augustine’u Rubitu, kuris galėtų tapti pamaina į Milaną išvykusiam naudingiausiam komandos žaidejui Zachui LeDay’ui.

Iki naujojo Eurolygos sezono pradžios liko du su puse mėnesio.

Daugiau naujienų galite skaityti ČIA.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.