Valstybės dienos proga – pažintis su Kauno specialiosiomis tarnybomis

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar, minint Lietuvos Valstybės dieną, liepos 6-ąją, Kauno Nepriklausomybės aikštėje vykęs renginys „Kartu mes galime viską“ į vieną vietą subūrė daugelį valstybinių įstaigų ir specialiųjų tarnybų atstovų bei visuomenės narių kartu paminėti Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė pranešime žiniasklaidai pabrėžė, kad jau antrus metus iš eilės Valstybės diena Kaune minima ir šiuo tarpinstituciniu renginiu, kurio metu gyventojai gali ne tik iš arčiau pamatyti įvairių institucijų turimą techniką ir amuniciją, bet ir gyvai pabendrauti su įvairių profesijų atstovais.

„O visų svarbiausia – kartu, bendromis jėgomis galime tiesti vienybės tiltus“, – renginio metu džiagėsi policijos atstovė.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus specialistas Evaldas Korsakas taip pat džiaugėsi, kad būtent šią, visiems svarbią dieną čia susirinko laimingi, šventiškai nusiteikę gyventojai.

Minint Valstybės dieną institucijos iš arčiau susipažinti kvietė kauniečius ir miesto svečius / Kauno apskr. VPK nuotr.

Jis kartu su kolegomis kvietė visus iš arti susipažinti su kiek neįprasta priešgaisrinės tarnybos technika – štabo bei narų automobiliu.

Renginio metu gyventojai galėjo ne tik susipažinti su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Kauno apygardos prokuratūros, VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties, Lietuvos šaulių sąjungos, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Lietuvos kariuomenės institucijų veikla, iš arti pamatyti specialiąją karo techniką, ginklus, bet ir išbandyti savo jėgas suteikiant pirmąją medicininę pagalbą.

Šventišką renginio atmosferą kūrė Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras, Lietuvos Šaulių sąjungos atstovai bei „Lietuvos talentų“ dalyvis, jaunasis skrabalininkas G. Baladinskas.

Visą popietę Kauno miesto centre šurmuliavęs tarpinstitucinis renginys „Kartu mes galime viską“, panašu, jau tampa gražia tradicija ir dovana miesto gyventojams ir svečiams.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Neabejingi kauniečiai išreiškė palaikymą protestuotojams Baltarusijoje

Kaunietis pristato naują dainą: po ilgų paieškų rasta paslaptinga mergina įkvėpė užbaigti kūrinį

Lietuva skyrė 50 tūkst. eurų paramą tragiškos nelaimės sukrėstam Libanui

Nepaprastas reginys: pačiame Kauno centre sudūzgė laukinių bičių spiečius

Griežtesnė kontrolė Latvijos ir Lenkijos pasieniuose: aktyviau tikrins atvykstančius keliautojus

Kauno pareigūnai ir medikai gyventojus kvietė nelikti abejingiems: kiekvienas gali būti herojumi

Užsikrėtęs „Adform kiemelio“ darbuotojas taip pat dirbo Rotušės aikštėje esančiame restorane

Kauno rajone koronaviruso infekcija nustatyta vaistininkei

Lietuvoje pradėtas masinis koronaviruso testavimas: ištirti pirmieji savanoriai

Lietuva pasiruošusi suteikti prieglobstį persekiojamiems baltarusiams