Valstybės dienos proga – pažintis su Kauno specialiosiomis tarnybomis – Kas vyksta Kaune

Valstybės dienos proga – pažintis su Kauno specialiosiomis tarnybomis

Kauno apskr. VPK nuotr.

Vakar, minint Lietuvos Valstybės dieną, liepos 6-ąją, Kauno Nepriklausomybės aikštėje vykęs renginys „Kartu mes galime viską“ į vieną vietą subūrė daugelį valstybinių įstaigų ir specialiųjų tarnybų atstovų bei visuomenės narių kartu paminėti Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė pranešime žiniasklaidai pabrėžė, kad jau antrus metus iš eilės Valstybės diena Kaune minima ir šiuo tarpinstituciniu renginiu, kurio metu gyventojai gali ne tik iš arčiau pamatyti įvairių institucijų turimą techniką ir amuniciją, bet ir gyvai pabendrauti su įvairių profesijų atstovais.

„O visų svarbiausia – kartu, bendromis jėgomis galime tiesti vienybės tiltus“, – renginio metu džiagėsi policijos atstovė.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus specialistas Evaldas Korsakas taip pat džiaugėsi, kad būtent šią, visiems svarbią dieną čia susirinko laimingi, šventiškai nusiteikę gyventojai.

Minint Valstybės dieną institucijos iš arčiau susipažinti kvietė kauniečius ir miesto svečius / Kauno apskr. VPK nuotr.

Jis kartu su kolegomis kvietė visus iš arti susipažinti su kiek neįprasta priešgaisrinės tarnybos technika – štabo bei narų automobiliu.

Renginio metu gyventojai galėjo ne tik susipažinti su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Kauno apygardos prokuratūros, VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties, Lietuvos šaulių sąjungos, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Lietuvos kariuomenės institucijų veikla, iš arti pamatyti specialiąją karo techniką, ginklus, bet ir išbandyti savo jėgas suteikiant pirmąją medicininę pagalbą.

Šventišką renginio atmosferą kūrė Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras, Lietuvos Šaulių sąjungos atstovai bei „Lietuvos talentų“ dalyvis, jaunasis skrabalininkas G. Baladinskas.

Visą popietę Kauno miesto centre šurmuliavęs tarpinstitucinis renginys „Kartu mes galime viską“, panašu, jau tampa gražia tradicija ir dovana miesto gyventojams ir svečiams.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA