Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku - Kas vyksta Kaune

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

delfi.lt 2020/07/05 17:11
DELFI nuotr.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius sekmadienį atvyko į Ispaniją, kur pirmadienį jis bus pristatytas naujuoju „Barcelona“ vyriausiuoju treneriu.

Nusileidus Barselonos „El Prat“ oro uoste, Š. Jasikevičių iškart pasitiko būrelis „Barcelona“ sirgalių, kurie paprašė galimybės su naujuoju komandos strategu nusifotografuoti.

Netrukus 44-erių specialistas davė pirmąjį interviu Ispanijos žiniasklaidai bei atskleidė, jog darbus jau pradėjo – treneris pastarosiomis dienomis sprendė įvairius su „Barca“ susijusius reikalus telefonu.

„Džiaugiuosi, nes dirbsiu viename geriausių pasaulio klubų. Nekantrauju įsikurti čia vėl. Darbai jau pradėti, nes jau derinome įvairius darbinius reikalus telefonu.

Palikti Kauną man yra nelengva, nes ten turėjau puikias sąlygas, tačiau tai yra naujas iššūkis ir esu labai dėl jo laimingas. Į priekį su „Barcelona“ eisime po truputį. Komanda yra gera ir su ja galima pasiekti daug. Kasdienis darbas parodys, ko galime tikėtis“, – sakė Š. Jasikevičius.

Su „Barca“ trejų metų sutartį sudaręs Š. Jasikevičius „Žalgirį“ treniravo nuo 2016 metų sausio.

Į Barseloną jis grįžta antrą kartą – rungtyniaudamas jis gynė katalonų garbę 2000-2003 ir 2012-2013 metais.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA