Išsiskyrė stipriausio planetos žmogaus Ž. Savicko ir jo žmonos keliai – Kas vyksta Kaune

Išsiskyrė stipriausio planetos žmogaus Ž. Savicko ir jo žmonos keliai

delfi.lt 2020/06/09 16:12
Ž. ir J. Savickų vestuvės / DELFI nuotr.

Kalbos, jog stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas jau kurį laiką nebegyvena su žmona Jurgita, pasitvirtino. Naujieną portalui lrytas.lt patvirtino pats Ž. Savickas.

Ž. Savickas portalui lrytas.lt situaciją pakomentavo taip: „Galiu tik pasakyti, kad nuo 2017-ųjų metų negyvenu su žmona. Daugiau nieko nekomentuosiu, nes aš negaliu blogai kalbėti apie žmones. O jeigu jums labai įdomu, trejus metus negyvenu, o tai daug ką pasako.“

Tačiau lrytas.lt pasirodė anoniminės informacijos apie tai, kad vyras jau kurį laiką vaikšto į kairę, turi kitą moterį, o prieš žmoną net yra naudojęs psichologinį smurtą. Neva jis turintis du skirtingus veidus: vieną – namuose, kitą – žiniasklaidoje. Pats Ž. Savickas neslepia, kad jau kurį laiką negyvena su žmona, tačiau kalbas apie psichologinį smurtą vadina šmeižtu.

„Neįsivaizduoju, iš kur tokia informacija. Galiu pasakyti tik tiek, kad nuo 2017 m. negyvenu su žmona. Daugiau nieko nenorėčiau komentuoti“, – „Delfi“ sakė Ž. Savickas.

Paklaustas, kas galėtų skleisti tokias kalbas, žinomas vyras patikino turintis nemažai internetinių priešų. „Socialiniuose tinkluose pastaruosius kelerius metus labai dažnai atsiranda kritikuojančių mano poziciją. Sulaukiu nemažai įžeidžiančių, smerkiančių komentarų mano atžvilgiu. Dažniausiai tie, kas rašo, būna suskūrę netikras anketas… Nežinau, kas už to slepiasi. Kažkur kažkam gyvenime kelią perėjau ir tiek“, – komentavo jis.

Sulaukęs klausimo, ar jau turi kitą mylimąją, Ž. Savickas, patikino, kad vis dar yra vedęs, o kitos moters šalia nėra. „Antra pusė reikalinga tada, kai ją sutinki. Tačiau aš jos neieškau, nes turiu daug darbo, veiklos. Galima sakyti, kad esu vienišas, tačiau vis dar esu vedęs. Žinote, kol esi santuokoje, tikiesi, kad viskas susitvarkys… Tiksliau tikėjausi, kad susitvarkys, bet kai pamačiau, jog yra skleidžiami kažkokie gandai…

Tai, kad gyveni atskirai, nereiškia, kad skiriesi. Nesuprantu, iš kur tokios kalbos, man čia naujiena. Daug žmonių gyvena atskirai. Žinau porų, kur vienas gyvena Amerikoje, o kitas – Lietuvoje. Aš tiesiog manau, kad tai yra visiškas šmeižtas. Nei juoktis, nei verkti. Man viskas yra gerai, o kažkam visa tai grįš bumerangu“, – „Delfi“ sakė Ž. Savickas.

DELFI primena, kad Ž. Savickas ir J. Vorobjovaitė susituokė 2010 metais, porą sutuokė brolis Pijus. Įžymybių tuoktuvės jau seniai tapo vienuolio vizitine kortele.

Prie bažnyčios vartų brolis dominikonas jau laukė jaunųjų. Šiems atvykus, paspaudęs rankas dominikonas pakvietė jaunuosius ateiti prie altoriaus. Skambant iškilmingai vargonų muzikai ir griežiant smuikui žinoma pora elegantiškai nužingsniavo altoriaus link.

Jaunųjų prie šventoriaus vartų laukė juodos spalvos „Hummer“ automobilis, puoštas baltais kaspinais. Juo po svečių sveikinimų šventoriuje Jurgita ir Žydrūnas išvyko atšvęsti. Į žinomos poros vestuves atvyko artimiausieji poros draugai ir šeimos nariai.

Jurgitai santuoka su Ž. Savicku – antroji. Moteris jau turi 15-os metų sūnų iš pirmosios santuokos. Tuo tarpu pačiam Ž. Savickui Jurgita – pirmoji žmona.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA