Šilumą savaitgalį lydės netikėtos orų permainos – Kas vyksta Kaune

Šilumą savaitgalį lydės netikėtos orų permainos

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Penktadienio pirmąją dienos dalį debesys bus reti, todėl vyraus saulėti orai, lietaus nenumatoma. Antroje dienos pusėje dangų dengs vis storesni debesys, į pietvakarinę šalies dalį skverbsis lietus, kai kur pažaibuos ir pagriaudės.

Kaip skelbia Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba, nuo pat ryto stiprės pietryčių, pietų vėjas, nuo vidurdienio jis jau bus stiprokas. Į šalį plūstelės šiltesnio oro masė, todėl temperatūra popietę pakils iki 19-24 laipsnių, deja, dėl stipraus vėjo jusime keliais laipsniais žemesnę temperatūrą.

Šeštadienio naktį per šalį slinks vandeningas atmosferos frontas. Naktis daugiausia bus apniukusi, visoje šalyje protarpiais lis, kai kur gali pagrūmoti perkūnija. Vyraus stiprokas pietryčių, pereinantis į pietvakarių vėjas. Debesuotą ir lietingą naktį oras vėsti neskubės, temperatūra nekris žemiau 10-15 laipsnių.

Šeštadienio dieną vakariau mūsų šalies suksis didelis ir aktyvus ciklonas. Debesuotumas šalyje bus nepastovus, tankesni debesys plauks per vakarinę šalies dalį. Įdienojus ir po pietų per daugelį rajonų praslinks trumpi lietūs, kai kur kartą kitą sužaibuos ir sugriaudės. Pietvakarių vėjas sustiprės dar labiau, gūsiai daug kur retkarčiais sieks 15-20 m/s, labiausiai vėjo sustiprėjimą jusime prieš pat lietų. Diena bus gaivesnė, nei penktadienio, sušils iki 17-22, pajūryje – 14-16 laipsnių.

Sekmadienio naktį per šalį ims tįsti šiltasis atmosferos frontas, todėl užslinks tankesni debesys, vietomis trumpai palis. Vėjas bus silpnas, besikeičiančios krypties, kai kur nusidrieks neilgai trunkantis rūkas. Naktį oras atvės iki 8-13 laipsnių.

Sekmadienio dieną per mūsų šalį toliau tįs atmosferos frontas, didžioji šalies dalis bus šiltojoje jo dalyje. Vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, daugelyje rajonų lankysis trumpalaikiai lietūs, vietomis, daugiausia šalies rytuose, griaudės perkūnija. Pūs nestiprus besikeičiančios krypties vėjas, bet per perkūniją vėjas gali būti gūsingas. Popietę sušils iki 21-26, vakariniuose rajonuose vietomis 18-20 laipsnių.

Pirmadienį orus lems žemesnio slėgio laukas. Naktį vietomis, dieną daug kur lankysis trumpalaikiai lietūs, daug kur lietų palydės perkūnija. Vėjas vėl bus nestiprus, besikeičiančios krypties, tik per perkūniją vietomis jis sustiprės. Naktį oras vės iki 9-14, dieną sušils iki 21-26, vakariniuose rajonuose vietomis 18-20 laipsnių.

Antradienį orai mažai keisis. Daugelyje rajonų pasirodys trumpi lietūs, naktį vietomis, dieną didesnėje šalies dalyje pagrūmos perkūnija. Vėjas bus nestiprus, tik per perkūniją gali sustiprėti. Naktį temperatūra pažemės tik iki 11-16, dieną pakils iki 21-26, vakariniuose rajonuose vietomis 18-20 laipsnių.

Detalią Kauno orų prognozę rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.