Kauno policijos pareigūnai švyturėliais ir sirenomis atidavė pagarbą žuvusiam kolegai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį šalies policijos pareigūnai atidavė pagarbą tarnybos metu žuvusiam Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjui Sauliui Žymantui, minutei įjungdami tarnybinių automobilių švyturėlius bei sirenas.

S. Žymantas buvo laidojamas vidurdienį Mažeikių rajone, Viekšniuose. Pagerbti žuvusį kolegą pareigūnai prieš vidurdienį susirinko ir Vilniaus katedros aikštėje, jo prieigose švyturėlius ir sirenas įjungė sustoję keliasdešimt automobilių. Patruliai pagarbą atidavė išlipę iš automobilių. Ceremonijoje Katedros aikštėje dalyvavo ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Pagarbą žuvusiam kolegai atidavė ir Kauno miesto pareigūnai, išsirikiavę prie Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato.

Kaip pranešė Policijos departamentas, laikantis šalyje galiojančio karantino sąlygų, pareigūno laidotuvėse dalyvavo policijos vadovai, bendražygiai, pareigūnai iš visų šalies apskričių.

Laidotuvėse grojo reprezentacinis Vidaus reikalų ministerijos pučiamųjų orkestras, policijos kinologai su tarnybiniais šunimis suformavo iškilmingą eiseną, kurioje dalyvavo ir tarnybos metu nušauto pareigūno šuo Grantas, taip pat Vadovybės apsaugos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Muitinės departamento, Kalėjimų departamento kinologai su tarnybiniais šunimis.

Taip pat pirmadienį nuo 7 iki 22 val. visuose policijos komisariatuose trečdaliu nuleistos policijos vėliavos arba ant jų užrišta gedulo juosta.

40-metis pareigūnas, kinologas S. Žymantas žuvo penktadienio rytą, atvykęs į iškvietimą Birbiliškės dėl psichologinio smurto.

Mirtinus šūvius į pareigūną paleidęs Stasys Brasas pareigūnus pasitiko šūviais, įvykio metu taip pat buvo sužeista policijos pareigūnė, jos gyvybei pavojus negresia.

Paleidus šūvius į pareigūnus, namas buvo padegtas. Gaisrą užgesinus, name buvo rastas kūnas ir ginklas, vėliau nustatyta, jog gaisravietėje rastas S. Braso kūnas.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Miške auga ne tik medžiai: miškininkai surinko rekordinį išmestų padangų kiekį

Seime - siekis sutramdyti nelegalius žvejus, griežtinti verslinę žvejybą

Europos komisijos ekspertai įvertino Kauno pasirengimą tapti žemyno kultūros sostine

Kėdainiuose smurtavęs neblaivus policininkas nuteistas laisvės apribojimu

G. Landsbergis: „Mažos valstybės, norinčios išgyventi, turi būti stiprios“

Fiksuoja skaitytojai: vairuotojas per raudoną šviesoforo signalą pravažiavo net nestabtelėjęs

Favoritas nesikeičia: naujuoju „Žalgirio“ treneriu minimas su Š. Jasikevičiumi dirbęs turkas

Festivalis „Akacijų alėja 2020“ - tiesioginė transliacija

Vasarą pareigūnai skirs papildomą dėmesį vandens telkinių ir poilsio zonų priežiūrai

Stebėkite tiesiogiai: TS-LKD Tarybos posėdis