Praneša skaitytojai: kaukė pavojaus sirenos, bet įspėjimo negavo – Kas vyksta Kaune

Praneša skaitytojai: kaukė pavojaus sirenos, bet įspėjimo negavo

Pagd nuotr.

Trečiadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė ne vieno skaitytojo informacija, kad netoli Kauno esančiame Kleboniškio miške kaukė perspėjamosios sirenos. Skaitytojai stebėjosi, kodėl apie tai nebuvo jokios išankstinės informacijos

„Kodėl kaukia pavojaus sirenos?“, – po pietų į redakciją su vaizdo įrašu kreipėsi sunerimęs skaitytojas. Pasak jo, sirenos girdėjosi Kleboniškio miške, palei Naujasodį, apie 13 val.

Skaitytojas taip pat stebėjosi, kodėl gyventojams nebuvo išsiųstas perspėjimas.

„Ir net informavimo sistema per telefonus neperspėjo“, – piktinosi skaitytojas.

Skaitytoja Gerda tuo pat metu taipogi Kleboniškyje girdėjo sirenas.

„Likome visi nesupratę, kodėl Kaune kaukė pavojaus sirenos, o apie tai pranešimų nebuvo“, – domėjosi skaitytoja.

Portalui susisiekus su savivaldybės Civilinės saugos ir mobilizacijos poskyrio budinčia, ši nurodė, kad tuo metu vyko sirenų bandymai. Pasak jos, gyventojams nebuvo išsiųstos įspėjamosios žinutes dėl to, kad sirenos buvo bandomos tyliuoju rėžimu.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA