Savaitgalio reido rezultatai: ne vienas girtas vairuotojas ir greičio ribojimus „pamiršęs“ „BMW“ – Kas vyksta Kaune

Savaitgalio reido rezultatai: ne vienas girtas vairuotojas ir greičio ribojimus „pamiršęs“ „BMW“

Kauno apskrities VPK. nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, nuo balandžio 27 iki gegužės 3 d., toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių. Pažeidimų, deja, netrūko: nustatytos kelios dešimtys beteisių vairuotojų, daugiau nei 6 tūkstančiai greičio viršijimo atvejų ir dar nemažai kitų kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, naudojant mobilius greičio matuoklius per praėjusią savaitę Kauno apskrityje buvo užfiksuotas 6121 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejis: 4118 vairuotojų viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 1439 – nuo 20 iki 30 km/val, 398 – nuo 30 iki 40 km/val, 128 – nuo 40 iki 50 km/val. Taip pat buvo užfiksuoti dar 38 vairuotojai, viršiję greitį daugiau nei 50 km/val.

Vienas iš tokių greičio viršijimo atvejų buvo užfiksuotas gegužės 1 d. Kauno rajone, kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai. „BMW“ automobilis važiavo 174 km/val. greičiu, kuomet maksimalus leistinas greitis šioje vietoje tėra 90 km/val. Vairuotojo laukia ne tik bauda iki 550 eurų, bet ir teisės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių.

Be to, praėjusią savaitę buvo nustatyti 6 neblaivūs automobilių vairuotojai ir dar 4 neblaivūs dviratininkai. Sekmadienį, gegužės 3 d., Kaune, Apaščios gatvėje sustabdytam dviratininkui, pareigūnai nustatė vidutinį girtumo laipsnį – 2,31 prom., tad 44 metų vyrui teko tęsti kelionę namo jau besistumiant dviratį.

Pareigūnai nustatė ne tik nuo alkoholio, bet ir nuo narkotinių medžiagų apsvaigusius vairuotojus. Gegužės 2 d. Kauno raj., Karmėlavoje, pastebėję įtartinai manevruojantį automobilį „Ford Galaxy“, pareigūnai nusprendė sustabdyti jį patikrinimui.

Bendraujant su vairuotoju kilo įtarimas, kad jis gali būti apsvaigęs galimai nuo narkotinių medžiagų. Vairuotojas (gim. 1996 m.), galiausiai pripažinęs pareigūnams, jog šie neklysta, buvo pristatytas į gydymo įstaigą tyrimams dėl narkotinių medžiagų vartojimo patikrinimo.

Praėjusią savaitę iš viso nustatyta net 20 asmenų, vairavusių transporto priemones, nors tokios teisės nėra įgiję. Kreiptas dėmesys ir į pėsčiuosius eismo dalyvius – užfiksuota 16 padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.