Nustebino spūstys greitkelyje Vilnius-Kaunas: karantinas lietuviams nė motais – Kas vyksta Kaune

Nustebino spūstys greitkelyje Vilnius-Kaunas: karantinas lietuviams nė motais

delfi.lt 2020/05/01 16:50

Į Delfi kreipėsi pasipiktinusi skaitytoja, kuri nusistebėjo automobilių eismo intensyvumu išvažiuojant iš Vilniaus miesto. Ilgąjį gegužės savaitgalį judėjimas tarp Lietuvos miestų ir nėra ribojamas, o greitkelyje Vilnius-Kaunas jau formuojasi spūstys.

Švelninant karantino sąlygas, atrodo, jog lietuviai nebesibaimindami pradeda judėti ir šalies viduje. Į Delfi redakciją parašiusi skaitytoja neslėpė nuostabos, kad išvažiuojant iš Vilniaus link Kauno automobilių eismas ypač intensyvus, o priartėjus prie Vievio susiformavo ir spūstis. Tiesa, pastaroji susiformavo ir dėl greitkelio taisymo darbų, vis dėlto skaitytoja komentavo: „Nors eismas neribojamas, bet visgi – karantinas.”

Delfi primena, kad Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė dar ketvirtadienį pranešė, jog artėjantį ilgąjį savaitgalį Lietuvoje budės daugiau policijos ir kitų tarnybų pareigūnų, jie kontroliuos, kaip žmonės laikosi karantino režimo. Pasak ministrės, gatvėse bus galima pastebėti 40 proc. daugiau pareigūnų nei įprastai.

Ji akcentavo, kad pagrindinis dėmesys bus skiriamas žmonių elgesiui kurortuose ir kapinėse, šių vietų prieigose. Kapinėse laukiama didesnio srauto sekmadienį, nes tądien bus švenčiama Motinos diena.

Daugiau naujienų galite skaityti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA