Dėl karantino pažeidimų policijai įkliuvo virš pusantro šimto žmonių (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Dėl karantino pažeidimų policijai įkliuvo virš pusantro šimto žmonių (papildyta)

Asociatyvi / E. Šostakaitės nuotr.

Praėjusią parą Lietuvoje fiksuoti 59 karantino pažeidimai, pirmadienio rytą pranešė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Iš viso dėl karantino taisyklių pažeidimų per savaitgalį buvo nubausti daugiau nei pusantro šimto žmonių – šeštadienį policija surašė 97 protokolus.

Administracinių nusižengimų kodeksas asmenims už tokius pažeidimus numato baudą nuo 500 iki 1 tūkst. eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų. Pirmą kartą skiriama pusė minimalios baudos.

Nuo tada, kai įgijo teisę surašyti administracinio nusižengimo protokolus už karantino taisyklių pažeidimus, policija nubaudė beveik 2 tūkst. žmonių.

Papildyta 13.05 val.

Vidaus reikalų ministerija pirmadienį pranešė, kad savaitgalį viešose vietose buvo pastebima daugiau žmonių nei ankstesniais savaitgaliais, o taisyklių laikymąsi šalyje kasdien užtikrino daugiau nei 500 policijos ekipažų.

„Pastebima, kad judėjimas šį savaitgalį buvo didesnis nei per šventinį Velykų savaitgalį, padaugėjo žmonių viešose vietose ir prekybos centruose, tačiau daugelis jų elgėsi atsakingai ir laikėsi reikalavimų“, – pranešime cituojama vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT