Policiją dėl smurto kvietusi R. Pakso žmona neskuba rašyti pareiškimo

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nušalintojo prezidento Rolando Pakso sutuoktinė Laima, šeštadienį dėl smurto artimoje aplinkoje iškvietusi pareigūnus, pareiškimo rašyti neskuba. Dėl tokio moters sprendimo pareigūnai neturi pagrindo pradėti ikiteisminio tyrimo.

Vilniaus policijos pareigūnai į politiko namus skubėjo šeštadienį. Bendruoju pagalbos telefonu apie 16-tą valandą gavo pranešimą, kad Antakalnio mikrorajone neblaivus vyras smurtauja. Nurodytas adresas – politiko R. Pakso namai. Plačiau apie tai galite skaityti ČIA >>>

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad galimai neblaivus R. Paksas konfliktavo su sutuoktine. Dėl ko kilo konfliktas, nėra aišku.

Į Paksų namus skubėjo ir greitosios pagalbos medikai. Jų pagalbos moteris atsisakė, o štai R. Paksą policija ir medicinos darbuotojai nuvedė į greitosios automobilį ir nuvežė į ligoninę.

Ši konflikto painiava gali taip ir likti tik šeimos reikalu. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis sako, kad jei moteris nerašys pareiškimo, dėl įvykio ikiteisminio tyrimo nebus.

„Jei nėra nustatoma akivaizdaus smurto ir asmuo nerašo pareiškimo, ikiteisminis tyrimas nėra pradedamas. Pagal galiojančią tvarką, pareigūnas pas pranešėją apsilanko dar kartą po trijų dienų, nes asmuo gali būti ar įbaugintas, ar tiesiog reikia laiko pagalvoti“, – paaiškina R. Matonis.

„Delfi“ su R. Paksu susisiekti ir išgirsti jo įvykio versiją, nepavyko. Jo sutuoktinė Laima taip pat nelinkusi bendrauti su žiniasklaida.

Jei moteris nuspręs šeštadienio įvykius išsiaiškinti šeimoje be policijos pagalbos, R. Paksui aiškinsis pareigūnams nereikės.

Lazdynų ligoninės atstovė Asta Bagdonavičienė patikino, kad apie įvykį ji nieko nežino ir esą negalinti patvirtinti net paties tokio paciento fakto pristatymo.

48 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje vėl auga: per parą nustatyta 10 naujų susirgimų

Vidaus reikalų ministerija siūlo pratęsti sienų kontrolę

„Swedbank“ praneša apie galimus banko teikiamų paslaugų trikdžius

Kaune – nemokami Lietuvos kino klasikos seansai

Lietuviškų orų dozė: dažnai lis, kartais pagriaudės perkūnija

Skaitytojai fiksuoja įžūlų vairuotojo elgesį: per plauką nuo tragiškos baigties

„Maxima“ jau netrukus atsisakys prekybos gyva žuvimi

Įvertinus viruso plitimą – skelbiamos rekomendacijos keliautojams

Valstybės dienos proga įvertinti pasižymėję Kauno herojai

Nevaldomas sunkvežimis Draugystės gatvėje kliudė automobilį ir rėžėsi į tvorą