Kauno koronaviruso dienoraštis #14 – Kas vyksta Kaune

Kauno koronaviruso dienoraštis #14

Šiandien Vyriausybei patvirtinus, jog Lietuvoje pratęsiamas karantinas dar dviems savaitėms, gyvenimas Kaune, atrodo, turėtų pamažu toliau stoti. Tačiau, „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai toliau pastebi, jog miestas vis dar pilnas žmonių, miškuose dega laužavietės, mieste laksto laukiniai vilkai, autobusų vairuotojai piktinasi, jog dezinfekcija autobusuose neatliekama, pastebėta, jog kai kuriuose parduotuvėse nebegalima priduoti taros.

Koronos laužai Kleboniškyje

Kleboniškio miške skaitytojai pastebėjo „karantino laužus“. Smilkstančios laužavietės papiktino ten vaikščiojusi kaunietę. Ši teigė, jog vieną tokią laužavietę užgesino, bet kiek tokių dar gali būti? Toks atsipalaidavusių kauniečių elgesys gali stipriai apkrauti specialiųjų tarnybų darbus, kai miške gali kilti didelis gaisras.

„Sakykit, ar tokios laužavietės miškuose legalios? Šitą rūkstančią užgesinau. Vieta: Kleboniškio miškas“, – atsiųstą vaizdo įrašą komentavo skaitytoja Valerija.

Autobusų dezinfekcija baigėsi?

Prasidėjus koronaviruso pandemijai, miesto viešasis transportas buvo pradėtas dezinfekuoti. Tačiau, į redakciją kreipėsi vienas autobuso vairuotojas, kurio teigimu, autobusai šiuo metu nedezinfekuojami.

„Dirbu Kauno autobusuose vairuotoju. Noriu pranešti, kad niekas nedezinfekuoja autobusų. Nors karantinas tęsiasi. Tiesiog kaip nieko nebūtų. Nesuprantu kodėl nutraukė dezinfekcija“, – rašė autobuso vairuotojas Romas.

Papildyta balandžio 9 dieną 10.08 val.

„Prašome paneigti informaciją, kuri yra visiškai neteisinga. Autobusai yra reguliariai dezinfekuojami, plius visi vairuotojai turi tiek asmenines, tiek paviršių dezinfekavimo priemones“, – tvirtino su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekęs Vilius.

Dezinfekavimo priemonės / Skaitytojo nuotr.

Vyriškis redakcijai atsiuntė ir nuotraukas, kuriose įamžintos dezinfekcijai skirtos priemonės ir tikino kalbantis visų autobusų vairuotojų vardu.

(papildymo pabaiga)

Miestą aplankė miško gyventojas

Karantinui įsibėgėjant, miesto gyvenimas lėtėja, žmonėms liepiama likti namuose, kuo mažiau keliauti, kad taip būtų sustabdytas viruso plitimas. Pasirodo, toks ramus gyvenimas į miestą pritraukė netikėtų svečių. Mieste buvo pastebėtas vilkas!

„23:30 Aleksote, veiveriu g. Taip, tai vilkas“, – apie neįprastą vaizdą Aleksote rašė skaitytojas Modė.

Kraujo trūkumas juntamas ir karantino metu

Kauno klinikų kraujo centras kviečia visus sveikus miestiečius prisidėti prie gerų darbų. Mieste trūkstant kraujo, prašoma visų atvykti ir duoti kraujo, kuris labai svarbus gelbstint gyvybes.

Su tuščiais buteliais siūlo pakeliauti po miestą

Skaitytojai dalinasi užfiksuotais vaizdais Kovo 11-osios gatvėje esančioje „Iki“ parduotuvėje. Čia neveikia taromatas, o žmonėms siūloma keliauti į kitą parduotuvę, kurioje, esą tuščias pakuotes galima priduoti. Toks akibrokštas papiktino gyventojus, negalinčius priduoti butelių šalia namų, jų teigimu, keliavimas ir ieškojimas veikiančio taromato tik skatina viruso plitimą.

„Taros priduoti negalima. Tenka keliauti į tolimesnes parduotuves. Ar tokiu būdu ne labiau išplis virusas? Dabar sėsti į autobusą, su visais tuščiais buteliais ir keliauti į kitą parduotuvę vien tam, kad priduoti tarą“, – susidariusią situaciją komentavo skaitytoja.

Neveikiantis taromatas / Skaitytojų nuotr.

Parengta pagal portalo „Kas vyksta Kaune“ bendruomenės narių informaciją.


Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Kauno koronaviruso dienoraštis – tai subjektyviomis skaitytojų nuomonėmis paremtas straipsnių ciklas, kuriame kviečiame kauniečius dalintis savo pastebėjimais. Portalo „Kas vyksta Kaune” redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su subjektyviomis skaitytojų nuomonėmis, iš kurių sudaromi dienoraščio įrašai.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.