Birštone – klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

Archyvo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią savaitę Birštone apsilankyti ketinantys, tačiau vizito dar nesuplanavę kauniečiai turėtų neskubėti apsilankyti Birštone, ypatingai, jei nori pasimėgauti šiltomis baseinų voniomis. Kaip visada per moksleivių atostogas, netoli Kauno esančiame kurorte stebimas poilsiautojų antplūdis, didžiosios sanatorijos prašalaičių gali neįleisti į baseinus ir SPA centrus.

Didžiausia Birštone „Eglės“ sanatorija pirmadienį savo „Facebook“ puslapyje paskelbė, kad iki vasario 23 d. dėl didelio užimtumo gali būti sanatorijoje negyvenančių klientų patekimas į baseinų ir pirčių kompleksą.

Personalas socialiniame tinkle atsiprašė už galimus nepatogumus, tuo metu, portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, panaši situacija ateinančiomis dienomis bus ir kitų sanatorijų vandens pramogų zonose. Teigiama, kad baseinai perpildyti bus iki savaitės pabaigos, kai mokiniams ateis laikas grįžti į suolus.

Tiesa, Birštono turizmo informacijos centro (TIC) direktorė Rūta Kapačinskaitė „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad „Eglės“ sanatorija yra išskirtinis reikalas, jie – jau 50 metų Lietuvoje veikiantis ir didelį įdirbį turintis objektas.

Birštone yra dar kelios sanatorijos, teikiančios vaikams tinkamas SPA paslaugas ir programas. Tokia pati situacija, kaip skelbia „Eglės“ sanatorija, R. Kapačinskaitės duomenimis, yra ir „Vytautas Mineral Spa“.

„Užimtumas labai didelis, pas juos neapsistojusių svečių lankymasis baseinuose taip pat ribojamas, prioritetas – klientams. „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijose su baseinais problemų nėra, visi kviečiami. Žinoma, planuojantiems atvykti savaitgalį verta pasirūpinti laisvalaikiu vandens zonose anksčiau, paskutinę minutę improvizuoti nereikėtų“, – įspėjo Birštono TIC vadovė.

Viešbutis „Royal Spa Residence“ vietų turi, bet prieš ketinant lankytis baseinų zonoje irgi rekomenduoja pasiskambinti. Panašaus pobūdžio kaip „Eglės“ sanatorija objektų užimtumas aukštas – siekia apie 90 proc.

Visgi apgyvendinimą ir maitinimą siūlančių vietų yra daugiau, keblumų rasti vietą tik nakvynei nebus. R. Kapačinskaitė pridūrė, kad Birštone be vandens pramogų bei procedūrų apstu ir kitos veiklos – daugiau informacijos galima rasti turizmo informacijos centro portale.

Poilsiautojų kauniečių mėgstamame kurorte smarkiai išaugo dėl moksleivių žiemos atostogų, kurios oficialiai tęsiasi nuo vasario 17 iki 21 d. Šiuo laikotarpiu Birštone visada būna lankytojų antplūdis, šeimos važiuoja atsipūsti su vaikais, o sanatorijos užpildomos išankstiniais užsakymais.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Padėkite surasti: Kauno rajone automobilius apdaužęs vairuotojas tepė slides (foto)

Masinės vagystės Kauno ligoninėse: įtarimai krenta ne tik ant pacientų

Epidemiologė papasakojo, kada koronaviruso plitimas Lietuvoje gali pasiekti piką

„Sodros“ vadovė: atleidžiama daugiau nei priimama į darbą

Kauno klinikinėje ligoninėje – išskirtinis koronaviruso atvejis: infekcija nustatyta Urologijos skyriaus pacientui

Nuspręsta: kitų metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finale dalyvaus „The Roop“

Koronaviruso atvejų skaičius tarp Ukmergės ligoninės medikų perkopė 20

Žadama supaprastinti algoritmą, kada asmenį laikyti pasveikusiu nuo koronaviruso

M. Kvietkauskas: kultūros sektoriaus nuostoliams dėl koronaviruso bus skirta 4,5 mln. eurų

Trys Lietuvos kurortai apriboja apgyvendinimo paslaugas: atšaukiamos rezervacijos viešbučiuose