Staigmena gyventojams: stovėjimo vietose išdygo gelžbetonio blokai

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip paskatinti naujos statybos daugiabučio namo gyventojus įsigyti neišpirktas vietas automobiliams statyti? Kauno pakraštyje esančioje Ringaudų gyvenvietėje tai padaroma pasitelkiant masyvius gelžbetonio blokus. Jais užstatytos tos vietos, kurių pardavus butus niekas nenusipirko ir jos liko bendrovės „Kačerginės rezidencija“ nuosavybe.

Minima praeityje garsaus krepšininko pavardė

„Buvęs garsus krepšininkas Kęstutis Marčiulionis dabar užsiima NT vystymu ir nuotraukoje parodytais būdais verčia Kauno raj. Ringaudų k., Jazminų g. 13 gyventojus pirkti automobilių stovėjimo vietas po 3 000 eurų. Viskam naudojama įmonė UAB „Matleta“, ji užrašyta ant Kęstučio žmonos“, – tokio turinio laiškas su nuotraukomis pasiekė portalo DELFI redakciją.

Bendrovė „Matleta“ iš tiesų egzistuoja, jos direktore nurodoma Ramunė Marčiulionienė. Viešai skelbiamuose bendrovės kontaktuose ir jos, ir jos vyro K. Marčiulionio telefonų numeriai.

Tačiau susisiekus su praeityje garsiu krepšininku K. Marčiulioniu, šis tikino neturintis nieko bendra su tuo, kas šiuo metu vyksta Ringauduose.

Pasak K. Marčiulionio, šalia Kauno esančioje gyvenvietėje jis pastatęs dvylikos butų namą, tačiau prieš kelis metus butai ir automobilių stovėjimo buvo parduoti.

„Man labai sunku komentuoti, nes šis turtas man nepriklauso. Mes pardavėme visus butus, o dalis stovėjimo vietų liko neparduota. Viena bendrovė man pasiūlė jas nusipirkti, prieš du ar tris metus pardaviau. Nei mano žmona, nei aš, nei buvusi mano įmonė su tuo, kas vyksta dabar neturime nieko bendra“, – portalui DELFI sakė K. Marčiulionis.

Gelžbetonio blokai / DELFI nuotr.

Visus butus pardavė, o stovėjimo vietų liko

Nors K. Marčiulionis sakė nepamenantis įmonės, kuri įsigijo neparduotas automobilių stovėjimo vietas pavadinimo, „Delfi“ išsiaiškino, jog šį turtą valdo Kauno rajone registruota uždaroji akcinė bendrovė „Kačerginės rezidencija“. Jos direktorius Artūras Kovalis neneigė kai kuriose vietoje pastatęs blokus, tačiau tikino elgęsis teisėtai bei pateikė savo versiją.

„Mums priklausančiose stovėjimo vietose galime statyti arba automobilius, arba blokus, tai mūsų reikalas. Pradžioje gyventojų prašėme mūsų vietose nestatyti automobilių, tačiau tai nepadėjo. Buvome labai gražius blokelius atvežę, bet juos greitai pastūmė ir viskas. Turime savo nuosavybę kaip nors ginti“, – sakė verslininkas.

„Kačerginės rezidencijos“ direktorius minėjo, kad parduodant butus buvo parduodamos ir stovėjimo vietos. Pasak verslininko, kai kurie pirko po vieną ar dvi vietas, kiti gyventojai jų neįsigijo, o automobiliai bendrovei priklausančiose vietose buvo statomi dvejus metus.

Gelžbetonio blokai / DELFI nuotr.

Blokai, kaip būdas skatinti pardavimus

„Visi, čia pirkę butus žinojo, kad stovėjimo vietos parduodamos atskirai. Ir taip mes leidome porą metų čia automobilius statyti nemokamai. Ir tik vasarą buvo pastatyti gražūs blokeliai, bet po savaitės ar dviejų jie buvo nustumti. Todėl užsakėme tokius, kurių paprastai nenustumsi“, – sakė bendrovės vadovas.

Jis minėjo siūlęs gyventojams susitarti – bendrovei priklausančias, tačiau nenaudojamas stovėjimo vietas ne tik pirkti, bet ir nuomotis.

„Pardavėme butus, liko 7 ar 9 stovėjimo vietos, ką mums su jomis daryti? Suprantu, jog šiuo metu žmogus gali neturėti pakankamai pinigų nusipirkti, bet juk galima tartis ir nuomotis, o paskui, kai finansai stabilizuosis, nusipirkti. Nes ir parduoti butą su stovėjimo vieta kur kas lengviau“, – sakė A. Kovalis.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

103 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė dvyliktas žmogus

Ateina šilto oro banga: termometrų stulpeliai šoks iki 19 laipsnių

Profesijos, kurioms žadamas aukso amžius: didžiuliai atlyginimai ir neribotas darbo vietų pasirinkimas

Prie Kauno marių įrengtos trys naujos stovėjimo aikštelės ir valčių nuleidimo vietos

Dėl karantino pažeidimų per šeštadienį nubausti 69 žmonės

Jubiliejinę Sausio 13-ąją siūloma paskelbti nedarbo diena

Tragiškas savaitgalis Eiguliuose: žuvo pro balkoną iškritęs jaunuolis

Kardinolo S. Tamkevičiaus sveikinimas su Verbų sekmadieniu

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 800

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija