Skelbiama, kaip gauti bilietą į nemokamą Vasario 16-osios koncertą „Žalgirio“ arenoje

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Kaune bus gausybė renginių. Vasario 15 dieną 19 valandą „Žalgirio“ arenoje vyks pagrindinis šventinis koncertas – „Aš – dalis tavęs!“. Į jį galima patekti tik su iš anksto pasirūpintais kvietimais, nes vietų visiems norintiesiems – neužteks.

Šventinio koncerto „Žalgirio“ arenoje metu svečiams savo dainas dovanos Alina Orlova, Monika Liu, Andrius Mamontovas, Jurijus Veklenko, Vidas Bareikis, Kostas Smoriginas, Mantas Jankavičius ir kiti.

Iškart po koncerto, 21 valandą, ant „Žalgirio“ arenos scenos pasirodys aštuoni „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalistai.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ naujienų portalui komentavo Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė, šiemet savivaldybės iniciatyva bus išdalinti 4000 nemokamų pakvietimų į renginį. Tai yra dvigubai didesnis skaičius negu pernai. Beje, koncerto pakvietimai yra būtini, be jų stebėti koncerto arenoje nepavyks.

Dar beveik 6000 bilietų į renginį bus padovanoti įvairioms organizacijoms: švietimo, kultūros, sporto, socialinės srities ir kt. Taip pat valdžios atstovai, akademinė visuomenė, jaunimo organizacijos. Į koncertą pakviesti ir policijos, priešgaisrinės saugos pareigūnai, sveikatos įstaigų darbuotojai ir kiti.

N. Prevelienės teigimu, pakvietimai bus dalijami „KEKS 2022“ biure, adresu Laisvės al. 36. Tiksli bilietų dalinimo data ir laikas paaiškės kitos savaitės pradžioje.

Žiūrovai prie televizijos ekranų koncertą „Aš – dalis tavęs“ ir iškart po jo vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinį finalą galės stebėti tiesiogiai per LRT televiziją.

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną renginiai vyks ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje bei Istorinės Prezidentūros sodelyje.

42 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Garsiam Kauno fotografui – #metoo kaltinimai

Policija prašo pagalbos: iš Kauno klinikų dingo sunkiai besiorientuojantis vyras

„Kauno švaros“ šiukšliavežiui Taikos prospekte smarkiai nepasisekė

Minia kauniečių išlydėjo poetą K. Navaką į amžinojo poilsio vietą

„Swedbank“ klientai gali susidurti su paslaugų trikdžiais: bus atnaujinamos IT sistemos

Atsiradusius keliasdešimt milijonų svarstoma skirti elektriniams autobusams

Kauno pareigūnai sulaikė sunkiu nusikaltimu įtariamą aplinkosaugininką

Kauno klinikose atsidūrusio berniuko mušeika bausmės išvengė: atsakomybę turės prisiimti tėvai

Popiežius Pranciškus paskyrė naują Kauno arkivyskupą

Trečiadienio rytą Kauno rajone aptiktas šiurpus radinys