Skelbiama, kaip gauti bilietą į nemokamą Vasario 16-osios koncertą „Žalgirio“ arenoje

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Kaune bus gausybė renginių. Vasario 15 dieną 19 valandą „Žalgirio“ arenoje vyks pagrindinis šventinis koncertas – „Aš – dalis tavęs!“. Į jį galima patekti tik su iš anksto pasirūpintais kvietimais, nes vietų visiems norintiesiems – neužteks.

Šventinio koncerto „Žalgirio“ arenoje metu svečiams savo dainas dovanos Alina Orlova, Monika Liu, Andrius Mamontovas, Jurijus Veklenko, Vidas Bareikis, Kostas Smoriginas, Mantas Jankavičius ir kiti.

Iškart po koncerto, 21 valandą, ant „Žalgirio“ arenos scenos pasirodys aštuoni „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalistai.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ naujienų portalui komentavo Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė, šiemet savivaldybės iniciatyva bus išdalinti 4000 nemokamų pakvietimų į renginį. Tai yra dvigubai didesnis skaičius negu pernai. Beje, koncerto pakvietimai yra būtini, be jų stebėti koncerto arenoje nepavyks.

Dar beveik 6000 bilietų į renginį bus padovanoti įvairioms organizacijoms: švietimo, kultūros, sporto, socialinės srities ir kt. Taip pat valdžios atstovai, akademinė visuomenė, jaunimo organizacijos. Į koncertą pakviesti ir policijos, priešgaisrinės saugos pareigūnai, sveikatos įstaigų darbuotojai ir kiti.

N. Prevelienės teigimu, pakvietimai bus dalijami „KEKS 2022“ biure, adresu Laisvės al. 36. Tiksli bilietų dalinimo data ir laikas paaiškės kitos savaitės pradžioje.

Žiūrovai prie televizijos ekranų koncertą „Aš – dalis tavęs“ ir iškart po jo vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinį finalą galės stebėti tiesiogiai per LRT televiziją.

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną renginiai vyks ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje bei Istorinės Prezidentūros sodelyje.

42 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno klinikose – kova dėl milžiniškos vertės pirkinio: tūkstančiai sergančiųjų tapo valdininkų įkaitais

Pamatykite iš aukštai: po kelių mėnesių pertraukos stadione vėl verda darbai

Kauno oro uostas svarsto įrengti saulės jėgainių parką

Keičiasi Registrų centro e. paslaugų kainos

Už vaikų izoliaciją bus mokamos ligos išmokos

Kauno apskrityje užregistruoti du nauji koronaviruso židiniai

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuoti 88 nauji koronaviruso atvejai

Kauno žydai: Izaoko Gliko portretas

Tūkstančiai vaikų Kaune išbandė unikalias pamokas: žinios ir įgūdžiai pravers visam gyvenimui

Už beveik 2 mln. eurų pirkti monitoriai ligoninėms – netinkami naudoti