Policijos reidas Kaune: visa puokštė pažeidimų ir du pradedantieji neblaivūs vairuotojai – Kas vyksta Kaune

Policijos reidas Kaune: visa puokštė pažeidimų ir du pradedantieji neblaivūs vairuotojai

Kauno policijos nuotr.

Šį savaitgalį, sausio 24-25 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė priemones Kauno mieste bei Kauno rajone, kurių metu tikrino, ar vairuotojai yra sąmoningi, nevairuoja vartoję alkoholio ir laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET).

Policijos pranešime spaudai teigiama, kad vykdytų priemonių metu nustatyta 16 KET pažeidimų.

Nustatyti 4 neblaivūs vairuotojai. Visiems nustatytas lengvas girtumas (0,91 prom., 0,69 prom.), du iš jų – pradedantieji vairuotojai (0,25 prom., 0,19 prom.).

Dar 12 vairuotojų taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos (nuo 0,06 prom. iki 0,35 prom.).

3 vairuotojai sėdo vairuoti transporto priemones neturėdami teisės to daryti, nes teisė nėra įgyta. Dar 3 vairuotojai vairavo transporto priemones, kurių priekinių šoninių langų stiklų šviesos laidumas neatitinka nustatytų reikalavimų.

Išaiškintas ir neblaivus dviratininkas (1,37 prom. girtumas).

Priemonių metu buvo nustatyti ir kiti KET pažeidimai: vairavimas transporto priemones, kurių padangos rašto gylis neatitinka nustatytų reikalavimų, saugos diržų dėvėjimo taisyklių pažeidimai, vairavimas transporto priemonę naudojantis mobiliojo ryšio priemone rankomis.

Taip pat į pareigūnų akiratį pateko ir vairuotojas, kuris vengė administracinės atsakomybės dėl greičio viršijimų, užfiksuotų stacionariais greičio matuokliais. Įvairiu laikotarpiu jam surašyti net 9 protokolai už greičio viršijimus.

Iš viso pareigūnai sustabdė ir patikrino beveik 1 200 transporto priemonių ir jų vairuotojų. Šiandien pareigūnai toliau vykdo įvairias priemones visoje Kauno apskrityje.

Primename, jog tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau, o vairuotojus raginame kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių vardan savo ir kitų eismo dalyvių saugumo.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA