Šventiniu laikotarpiu Kaune siautėjo ilgapirščiai | Kas vyksta Kaune

Šventiniu laikotarpiu Kaune siautėjo ilgapirščiai

Skaitytojo nuotr.

Prasidėjus gražiausių švenčių laikotarpiui kauniečiams nuotaiką vis dažniau gadina suaktyvėjusios vagystės. „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė susirūpinusio skaitytojo laiškas, kuriame piliečiai raginami saugoti savo turtą.

„Naktį Panemunėje bandė apvogti mūsų automobilį. Išdaužė langą, atidarė kapotą ir norėjo išimt akumuliatorių ir priekines lempas. Bet nepavyko. Matyt sutrukdė kažkas“, – pasakojo skaitytojas.

Skaitytojo nuotr.

Pasak vyriškio, Panemunės rajone tokios vagystės gana dažnos. Esą neseniai, už kelių namų, taip pat apvogė „Volvo“ automobilį.

„Norime pasakyti, kad švenčių laikotarpiu piliečiai būtų saugūs ir atkreiptų į tai dėmesį, nes galimai kartosis, ypač Panemunėje“, – teigė sunerimęs skaitytojas.

Nėra paslaptis, kad, kaip ir kasmet, šventinis periodas – darbymetis vagims. Ilgapirščių taikiniu tampa ne tik automobiliai ar juvelyriniai dirbiniai, bet ir alkoholiniai gėrimai.

Policijos departamento duomenims, gruodžio 24 d. laikotarpiu nuo 19.25 val. iki 22.20 val. Kaune, Šunskų gatvėje, iš gyvenamo namo, pirminiais duomenimis patekus per langą, pavogti įvairūs alkoholiniai gėrimai ir pinigai. Padaryta 530 eurų žala.

Gruodžio 25 d. apie 22.00 val. Kaune, Dvarų gatvėje, pastebėta, kad iš namo pavogti juvelyriniai dirbiniai, laikrodis, alkoholiniai gėrimai, 200 eurų. Padaryta apie 2800 eurų žala.

Taip pat gruodžio 26 d. apie 21.15 val. Kaune, Julijanavos gatvėje, pastebėta, kad iš namo pavogti įvairūs juvelyriniai dirbiniai ir 4560 eurai. Nuostolis – 10 000 eurų.

Gruodžio 26 d. laikotarpiu nuo 0.10 val. iki 9.50 val. Kaune, Mažojoje gatvėje, išdaužus automobilio „Opel Astra“ durelių stiklą, pavogtas akumuliatorius. Padaryta apie 200 eurų žala.

Įvykių aplinkybės tiriamos, nustatinėjami vagysčių kaltininkai.

Kauniečiai raginami būti atidūs ir saugoti savo turtą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA