Kaune – „Aro“ pareigūnų smūgis narkotikų kontrabandininkams - Kas vyksta Kaune

Kaune – „Aro“ pareigūnų smūgis narkotikų kontrabandininkams

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnais gruodžio 17 d. sulaikė du asmenis, siejamus su Kaune veikiančiomis organizuotomis grupuotėmis.

Kaip rašoma pranešime spaudai, sulaikytieji įtariami organizavę narkotinių ir psichotropinių medžiagų (pirmtako) kontrabandą. Sulaikytiems asmenims skirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai 3 mėnesiams.

Tyrimo metu iš viso sulaikyti 5 asmenys. Kratų metu rastas ir paimtas labai didelis narkotinių ir psichotropinių medžiagų (pirmtako) kiekis, neteisėtai laikomi šaudmenys, sprogmenys, kitos priemonės, skirtos vykdyti nusikalstamoms veikoms.

Šie asmenys taip pat siejami su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis. Visiems sulaikytiems asmenims skirtos kardomosios priemonės – suėmimai. 3 sulaikyti asmenys yra anksčiau teisti už įvairias nusikalstamas veikas, Kauno policijos pareigūnams jie taip yra žinomi.

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA