Mažųjų kauniečių dovanos sulaukę senoliai ašarojo iš džiaugsmo – Kas vyksta Kaune

Mažųjų kauniečių dovanos sulaukę senoliai ašarojo iš džiaugsmo

Organizatorių nuotr.

Artėjant Kalėdoms šventinės šilumos ir gerų emocijų kupinas vakaras surengtas Romainiuose esančiuose senelių namuose. Mažosios šokėjos garbaus amžiaus gyventojams dovanojo pasirodymus ir apkabinimus, o mamos – gardumynus.

Kaip pasakojo kolektyvo vadovė Ieva Daukienė, šiuolaikinių bei gatvės šokių grupė „Amber kids“ Romainių senelių namus „Gerumo namai“ aplankė gruodžio 13-ąją ir šių gyventojus sušildė ne tik šokiu, bet ir apkabinimais, šypsenomis, nuoširdžiais pokalbiais bei eilėraščiais.

Idėja prieš šventes aplankyti senelių namus kilo I. Daukienei, o šią gražią idėją padėjo įgyvendinti mažųjų šokėjų mamytės, kurios senoliams kepė sausainius bei pyragus, virė spanguolių kisielių.

„Po šokėjų pasirodymo ašarojo džiaugsmo ašaromis ne tik senoliai, bet ir mamos bei „Gerumo namų“ darbuotojai. „Amber kids“ šokėjos nuoširdžiai bendravo su senukais, apkabino juos ir sušildė savo plačiomis šypsenomis“, – prisimena šokėjų vadovė.

Šventėje apsireiškė ir samojedų veislės šuniukas, dalyvaujantis kaniterapijos užsiėmimuose – nedidelės šventės publika keturkojį mielai glostė.

„Šis vakaras dar ilgai išliks tiek „Amber kids“ vaikų, tiek senolių širdyse. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie nuostabaus projekto“, – kalbėjo I. Daukienė, palinkėjusi gražių, šiltų ir jaukių švenčių.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA