Mažųjų kauniečių dovanos sulaukę senoliai ašarojo iš džiaugsmo

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant Kalėdoms šventinės šilumos ir gerų emocijų kupinas vakaras surengtas Romainiuose esančiuose senelių namuose. Mažosios šokėjos garbaus amžiaus gyventojams dovanojo pasirodymus ir apkabinimus, o mamos – gardumynus.

Kaip pasakojo kolektyvo vadovė Ieva Daukienė, šiuolaikinių bei gatvės šokių grupė „Amber kids“ Romainių senelių namus „Gerumo namai“ aplankė gruodžio 13-ąją ir šių gyventojus sušildė ne tik šokiu, bet ir apkabinimais, šypsenomis, nuoširdžiais pokalbiais bei eilėraščiais.

Idėja prieš šventes aplankyti senelių namus kilo I. Daukienei, o šią gražią idėją padėjo įgyvendinti mažųjų šokėjų mamytės, kurios senoliams kepė sausainius bei pyragus, virė spanguolių kisielių.

„Po šokėjų pasirodymo ašarojo džiaugsmo ašaromis ne tik senoliai, bet ir mamos bei „Gerumo namų“ darbuotojai. „Amber kids“ šokėjos nuoširdžiai bendravo su senukais, apkabino juos ir sušildė savo plačiomis šypsenomis“, – prisimena šokėjų vadovė.

Šventėje apsireiškė ir samojedų veislės šuniukas, dalyvaujantis kaniterapijos užsiėmimuose – nedidelės šventės publika keturkojį mielai glostė.

„Šis vakaras dar ilgai išliks tiek „Amber kids“ vaikų, tiek senolių širdyse. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie nuostabaus projekto“, – kalbėjo I. Daukienė, palinkėjusi gražių, šiltų ir jaukių švenčių.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą

Kauno valdantieji ignoruoja siūlymus atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse

Nauja tvarka daugiabučių kiemuose: automobilio galite ir neberasti

Kauno rajone buvusios žmonos šaldytuvą siaubęs miškinis atsidūrė pareigūnų rankose

Kauno teismas išnagrinėjo I. Strazdauskaitės nužudymo bylą: budeliai kaltę pripažįsta tik iš dalies

Kauno marių „tarzano“ paieškos įsibėgėja: padėjusiems surasti žada atlygį

Kauno rajone sučiuptas galimai psichotropines medžiagas platinęs vyras

Kaune – pirmasis salmoneliozės protrūkis šiais metais