Kauno bendrovė statys 200 kambarių viešbutį Anglijoje

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno statybos paslaugų įmonė „Mitnija“, didžiausia statybos kompanija Lietuvoje, laimėjo užsakymą ir pradeda statyti „Moxy“ viešbutį Milton Keinse (Milton Keynes), Pietų Anglijoje. Projekto užsakovas – tarptautinė nekilnojamojo turto investicijų bendrovė „Vastint Hospitality“. Statybos darbus „Mitnija“ pradės nedelsiant ir baigs per 15 mėnesių.

Kaip rašoma pranešime spaudai, aštuonių aukštų, 7 800 kv. m „Moxy“ viešbutis iškils Milton Keinso centre, jame bus įrengta 210 kambarių, viešosios erdvės ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbutis „Moxy“ priklauso tarptautiniam „Marriott“ viešbučių tinklui, jo koncepcija pritaikyta tūkstantmečio kartos keliautojų poreikiams ir skoniui. „Mitnijos“ generalinis direktorius Julius Gendvilis teigia, kad šis užsakymas itin reikšmingas įgyvendinant kompanijos strategiją.

„Mūsų tikslas – ne tik lyderiauti namų rinkoje Lietuvoje, bet ir nuosekliai veikti kitose stabiliose Europos šalyse. Šis užsakymas iš „Vastint Hospitality“ yra penktasis mūsų projektas Jungtinėje Karalystėje – čia jau pastatėme keturis prekybos centrus. Didžiuojamės, kad mūsų komanda įgyja ir vis didesnį klientų Jungtinėje Karalystėje pasitikėjimą. Tikiu, kad sugebėsime patenkinti ir „Vastint Hospitality“ lūkesčius, o mūsų profesionalus bendradarbiavimas peraugs į ilgalaikę partnerystę“, – sako Julius Gendvilis.

Mantas Enčeris, „Mitnijos“ padalinio Jungtinėje Karalystėje vadovas, teigia, kad šio projekto statyba bus nemenkas iššūkis visai jo komandai. „Viešbutį „Moxy“ statome Milton Keinso centre, pastatas užima beveik visą sklypo plotą. Tai reiškia, kad turime ypač kruopščiai, preciziškai planuoti statybų technikos, medžiagų logistiką ir itin tiksliai organizuoti statybos darbus.

Statydami pastatą naudosime surenkamą klijuotos medienos plokščių konstrukciją, o tai padės sutrumpinti statybos terminus. Plokštės yra aukštos kokybės, nes visiškai paruošiamos gamykloje. Be to, šis statybos būdas yra draugiškesnis aplinkai, nes naudosime daugiau medžio ir mažiau įprastų statybose medžiagų, tokių kaip metalas, betonas“, – sako Mantas Enčeris.

„Moxy“ yra tūkstantmečio kartos keliautojams skirtas „Marriott“ prekės ženklas, jis debiutavo 2014 m. Milane, Italijoje. Tai modernūs naujos kartos keliautojui pritaikyti viešbučiai, kuriuose dera stilingas dizainas ir malonus aptarnavimas už prieinamą kainą.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tvaraus miesto idėjoms neabejingi kauniečiai buriasi į ambicingą bendruomenę

Kaune duris atvėrė moderniausias „Lemon Gym“ sporto klubas

Aiškėja naujausi tyrimų rezultatai: normos Kaune viršijamos keliasdešimt kartų (atnaujinta)

Policija sudaro „trikojų“ radarų žemėlapį: kurios gatvės pavojingiausios Kaune?

Kauno rajono keliams – mažesnis finansavimas

Muitinės pareigūnai Kaune sulaikė sraigtasparnio dalių kontrabandą (papildyta) (foto)

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus vadovė atsistatydino vykstant tarnybiniam patikrinimui

Už V. Matijošaičio dvare atliktus darbus jų vykdytojas turės atlyginti tūkstantinę žalą valstybei: baudų bus daugiau

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos