Retas atvejis: viešai tarti gražūs žodžiai medikams

A. Monaco „Facebook“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį motyvacinių knygų autorius Alex Monaco savo „Facebook“ paskyroje pasidalino padėka medikams, personalui ir tuo metu klinikoje buvusiems žmonės.

Vyras rašė, kad susirgus jo dukrai šeima nuvyko į kliniką, kurioje juo rūpinosi ne tik gydytojai, bet ir klinikoje buvę žmonės.

„Dukrytei pasidarė bloga. Temperatūra 39. Atsidūrėm Žaliakalnio šeimos klinikoje. Kraujo tyrimų laukė apie 10 žmonių. Keli geri žmonės pasiūlė eiti pirmiems“, – savo „Facebook“ įraše pasakojo A. Monaco.

„Padėkojau jiems ir dėkoju dar kartą, nes dukrai ne peršalimas, o šis tas rimčiau, todėl reikėjo operatyviai… toliau: Atsidūrėm infekciniame…. Paguldė septynioms paroms… Čia daug laidų ir gigantiškos įrangos, o dukrytė mažytė, mažytė…“, – situaciją nupasakojo vyras.

„Kažkaip įtikinamai atrodo ta įranga, bet nežiūrint į tai, 100 kartų didesnį pasitikėjimą kelia čia dirbantys medikai. Akyse matosi, kad jiems rūpi. Žinau kiek jiems čia moka už šį sunkų darbą – tai sunku atlyginimu pavadinti, bet esu nustebęs dėl noro pagelbėti… dėkui antros ligoninės gydytojams, seselėms, ypač vaikų intensyvios terapijos skyriui. (Galbūt kažkas turi kitą patirtį, bet nematau dėl ko skųstis, tik dėkoti)“, – padėką savo paskyroje reiškė A. Monaco.

„Beje, dieną atnešė sriubą. Pasakė: „čia tėveliui“. Apsidžiaugiau, nes nuo ryto nei trupinėlio! Galima būtų kabinėtis prie juodos duonos, bet nesu išlepintas, todėl gerbiu kiekvieną gautą kąsnį!“, – rašė vyras.

Dažniausiai apie medikus dalinamasi neigiama informacija. Tokia pozityvi nuomonė – retas atvejis.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iki galo Maskvoje kovojęs “Žalgiris” krito nuo vieno metimo

Revolut pedomis seka ir Swedbank: pradeda veikti „Apple Pay“

Saulės gatvės gyventojai penktadienio nakties laukia su nerimu

E. Kručinskienė apsisprendė: išsikrausto iš socialinio būsto

Iki gyvos galvos nuteistas H. Daktaras siekia ištrūkti į laisvę

Naujas traukos centras Kaune: „Prime biurai“ – inovatyvaus verslo pasirinkimas

Menininkai kviečia švęsti Kaune „kultūringai prieš Kalėdas“

Kitąmet gerokai brangs kaitinamasis tabakas

Nuo kitų mokslo metų daliai mokinių – nemokamas maitinimas

Savaitgalio renginių apžvalga: nuo ypatingų koncertų ir edukacinių programų iki mugių