Į namą Vilijampolėje atvykęs butų savininkas sumušė elektriką ir išplūdo moterį

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pagal iškvietimą gedimą Jurbarko gatvėje šalinęs elektrikas buvo sužalotas, o moteriškei teko išklausyti keiksmų tiradą. Toks pasakojimas pasiekė „Kas vyksta Kaune“ redakciją – policijoje dėl sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaip dėstė su portalu susisiekusi moteris (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), ketvirtadienio vakarą Vilijampolėje, Jurbarko gatvėje esantį namą administruojančios įmonės elektrikas tvarkė gedimą, kai papuolė į čia butus turinčio vyro nemalonę.

Anot kaunietės, incidentas įvyko bendrose pastato patalpose. Bendrovės „Miesto administratorius“ vadovas elektriką esą numetė nuo kopėčių, sulaužė jam ranką ir suplėšė striukę.

Skaitytojos pasakojimu, minėtas agresorius nuolat terorizuoja namo gyventojais ir elgiasi neadekvačiai. Vienintelis įmonėje registruotas jos direktorius aukcionuose supirkinėja butus, patalpas remontuoja ir nuomoja. Elektriką užsipuolęs vyras esą be perstojo įsivelia į nemalonumus, konfliktuoja su kaimynais, tačiau išsuka uodegą ir dažniausiai lieka nenubaustas.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad spalio 10 d., apie 18 val., Jurbarko gatvėje stovinčio namo antro aukšto bendro naudojimo patalpose darbavosi 1969 m. gimęs elektrikas, kuris pagal iškvietimą atvyko šalinti elektros gedimo.

1983 m. gimęs patalpų savininkas elektriką nustūmė nuo metalinių sulankstomų kopėčių. Maža to, policijos duomenimis, vyras smurtavo ir necenzūriniais žodžiais išvadino 1952 m. gimusią namo gyventoją.

Dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 1 d., smurtautojui gresia laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Su bendrovės „Miesto administratorius“ direktoriumi susisiekti „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams penktadienį nepavyko, mobilusis telefonas buvo išjungtas.

35 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #savaitgalis

Sekmadienį koronaviruso infekcija nustatyta dar 23 asmenims

V. Kasiulevičius: pirmomis gegužės savaitėmis Lietuva pasieks koronaviruso piką

A. Veryga apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą (papildyta)

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros