Kauno vardas – ant vieno žymiausių pasaulio gamintojų marškinėlių (papildyta)

Savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės „Facebook“ puslapyje pasirodė nuotrauka, kurioje ant „Nike“ firmos marškinėlių matyti Kauno vardas.

Mero patarėjas ryšiams su visuomene Tomas Grigalevičius ir Kauno savivaldybė pasidalijo šiuo vaizdu iš „Akropolyje“ esančios „Nike“ parduotuvės. Savivaldybės atstovai nurodė, kad marškinėliai atsirado ne Kauno, o paties sporto prekių tinklo iniciatyva.

Kauniečiai tvirtina, kad su kitų miestų pavadinimais tokia apranga leidžiama jau kurį laiką, tačiau tik dabar išleisti marškinėliai specialiai Kaunui.

Papildyta.

„Nike“ prekės ženklo vadybininkė pranešė, kad produktas oficialus ir pagamintas NIKE specialiu užsakymų Pabaltijo miestams.

„Kadangi esame NIKE oficialūs atstovai Pabaltijo šalyse, tokius marškinėlius turime Vilniui, Kaunui, Klaipėdai – Lietuvoje, Ryga – Latvijoje ir Talinas – Estijoje“, – komentavo vadybininkė.

„Tai NIKE produktas, kuris skirtas daugeliui pasaulio šalių miestų. Kitų šalių NIKE parduotuvėse galima rasti maškinėlių su „New York“, „London“, „Paris“ ir t.t. miestų pavadinimais. Tai nėra išskirtinai Lietuvai skirtas projektas, tačiau mums labai džiugu, kad mes, maža rinka, tokį produktą irgi galime turėti ir pasiūlyti mūsų klientams“, – džiaugėsi moteris.

Prekės ženklo vadybininkė teigė, kad pirminė mintis buvo tik pabaltijo šalių sostinės: „Bet kadangi Lietuvoje turime oficialias „Nike“ parduotuves ir Kaune, ir Klaipėdoje, pavyko susiderinti ir šiems miestams skirtą produktą.“

„Nike“ informacuoja, kad marškinėlių kiekis ribotas, tačiau jeigu sulauks labai didelio susidomėjimo iš klientų tikėtina, kad ateityje produktas bus papildytas.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šilainiuose iškils naujas Kauno klinikinės ligoninės priestatas

Kauno tarybos verdiktas: ne Kauno gyventojų vaikams darželiai kainuos 16 kartų brangiau

Kauno miesto savivaldybei skirta 4 vieta didžiųjų savivaldybių indekse

Girto vairuotojo kelionė baigėsi įsirėžus į gyvenamąjį namą

Viena Laisvės alėjos dalis rekonstrukcijos greitu metu nesulauks

Ne Kauno mieste registruotų tėvų vaikams – galimai brangesni darželiai

Tiršto rūko pasekmės – Karmėlavoje partrenktas žmogus

Sergamumas gripu ir peršalimo ligomis šalyje didėja

Baltijos regiono lyderiai rinksis Kaune: pagrindinis iššūkis – visuomenės pasitikėjimo stoka

A. Juozapavičiaus prospekte įvykusi avarija pareikalavo aukų