Kauno vardas – ant vieno žymiausių pasaulio gamintojų marškinėlių (papildyta)

Savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės „Facebook“ puslapyje pasirodė nuotrauka, kurioje ant „Nike“ firmos marškinėlių matyti Kauno vardas.

Mero patarėjas ryšiams su visuomene Tomas Grigalevičius ir Kauno savivaldybė pasidalijo šiuo vaizdu iš „Akropolyje“ esančios „Nike“ parduotuvės. Savivaldybės atstovai nurodė, kad marškinėliai atsirado ne Kauno, o paties sporto prekių tinklo iniciatyva.

Kauniečiai tvirtina, kad su kitų miestų pavadinimais tokia apranga leidžiama jau kurį laiką, tačiau tik dabar išleisti marškinėliai specialiai Kaunui.

Papildyta.

„Nike“ prekės ženklo vadybininkė pranešė, kad produktas oficialus ir pagamintas NIKE specialiu užsakymų Pabaltijo miestams.

„Kadangi esame NIKE oficialūs atstovai Pabaltijo šalyse, tokius marškinėlius turime Vilniui, Kaunui, Klaipėdai – Lietuvoje, Ryga – Latvijoje ir Talinas – Estijoje“, – komentavo vadybininkė.

„Tai NIKE produktas, kuris skirtas daugeliui pasaulio šalių miestų. Kitų šalių NIKE parduotuvėse galima rasti maškinėlių su „New York“, „London“, „Paris“ ir t.t. miestų pavadinimais. Tai nėra išskirtinai Lietuvai skirtas projektas, tačiau mums labai džiugu, kad mes, maža rinka, tokį produktą irgi galime turėti ir pasiūlyti mūsų klientams“, – džiaugėsi moteris.

Prekės ženklo vadybininkė teigė, kad pirminė mintis buvo tik pabaltijo šalių sostinės: „Bet kadangi Lietuvoje turime oficialias „Nike“ parduotuves ir Kaune, ir Klaipėdoje, pavyko susiderinti ir šiems miestams skirtą produktą.“

„Nike“ informacuoja, kad marškinėlių kiekis ribotas, tačiau jeigu sulauks labai didelio susidomėjimo iš klientų tikėtina, kad ateityje produktas bus papildytas.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netoli naujojo Amalių tunelio – motociklo ir lengvojo automobilio susidūrimas

Tiesioginė transliacija: „Tautiška giesmė“ ir milžiniška trispalvė – Vienybės aikštėje

Valstybės dienos proga: tisplavė iš drifto dūmų Kauno pilies žiede (foto, video)

M. Pocius apie NBA, atėjimą į Kauno „Žalgirį“ ir kosminius V. Romanovo norus (video)

G. Nausėda: Karalius Mindaugas atvėrė Lietuvai duris į Europą

Kelyje Kaunas-Jonava lengvasis automobilis susidūrė su sunkiasvoriu: formuojasi spūstys (papildyta)

Š. Jasikevičiaus pristatymas bus išskirtinis: vyks „Camp Nou“ stadione

Tarp 5 naujų koronaviruso atvejų „Maxima“ darbuotojas ir diplomų įteikimo šventės dalyvis

Įteikti valstybiniai apdovanojimai: išskirtinis dėmesys skirtas su koronavirusu kovojusiems medikams

Fiksuoja skaitytojai: vyriškis vidury Vytauto pr. nusprendė pasportuoti