Prie privačių namų Vilijampolėje – senojo Laisvės alėjos grindinio plytelės

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečių akį patraukė nuošalioje gatvelėje Vilijampolėje paklotos senosios Laisvės alėjos plytelės. Buvusį alėjos grindinį pastebėję gyventojai klausia, kaip ši miesto nuosavybė čia pateko ir ar tai teisėta.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, atpažinęs senąjį Laisvės alėjos grindinį, išklotą Vilijampolėje, kreipėsi į redakciją, teiraudamasis, ar tai gali būti teisėta ir svarstydamas, kokiais tikslais senosios plytelės čia atkeliavo.

„Gal kauniečiams ir kitur būtų įdomu pasivaikščioti senosiomis Laisvės alėjos grindinio plytelėmis?“ – svarstė skaitytojas.

Senąsias Laisvės alėjos plyteles pastebėjęs kaunietis nurodė, kad jomis ištiestas akligatvis Vilijampolėje, vedantis į Ramybės gatvę. „Plytelės ten atsirado, kai Laisvės alėją pradėjo griauti“, – teigė skaitytojas.

„Panašu, kad tuo taku naudojasi tik artimiausių namų gyventojai, nes jis niekur kitur neveda“, – nurodė kaunietis, patikslinęs, kad akligatvis driekiasi pro tris gyvenamuosius pastatus, nuotraukoje pažymėtus 1E, 1F ir 1D numeriais.

Akligatvis Vilijampolėje / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ pasidomėjo, koks likimas ištiko senąjį Laisvės alėjos grindinį ir kaip rekonstrukcijos metu nuimtos plytelės pasiekė Vilijampolę.

Bendrovės „Kauno tiltai“ gatvių tiesimo aikštelės vadovė Jolanta Varkalienė informavo, kad pagrindinės Kauno gatvės senosios plytelės buvo atiduotos seniūnijoms.

„Senąjį Laisvės alėjos grindinį seniūnijos ir bendruomenės panaudojo mokyklų, darželių ir gyvenamųjų namų gatvių remontui“, – komentavo J. Varkalienė, patvirtindama, kad senosios pagrindinės Kauno pėsčiųjų gatvės plytelės greičiausiai buvo panaudotos teisėtai, o dėl jų paskirstymo skaidrumo reiktų kreiptis į seniūnijas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

170 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys