Prancūzų g. „Rimi“ pirktoje mėsoje – kirmėlės (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Prancūzų g. „Rimi“ pirktoje mėsoje – kirmėlės (papildyta)

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Penktadienio popietę „Kas vyskta Kaune“ redakcija sulaukė skaitytojo laiško, kuriame pasakojama, kaip „Rimi“ parduotuvėje, esančiojo Prancūzų gatvėje, pirktoje mėsoje aptiktos kirmėlės.

„Pirkome žalią mėsą „Rimi“ Prancūzų g. 81. Tėvai užmarinavo mėsą kepimui, bet pradėjus ją kepti – pradėjo lįsti kirmėlės“, – situaciją nupasakojo vyras.

Skaitytojo teigimu jo tėvai grįžo atgal į tą pačią parduotuvę ir parodė vaizdinę medžiagą parduotuvės darbuotojai, kuri sveria mėsas. „Tėvai pasiūlė būtent tą mėsą išimti iš vitrinos, tačiau pardavėja atsakė, kad nieko nežino ir apsisukus išėjo“, – dėstė skaitytojas.

Vyras apie tai pranešė „Rimi“ parduotuvei, tačiau atsakymo negavo.

„Kas vyskta Kaune“ susisiekė su „Rimi“ klientų aptarnavimo centru ir sužinojo, kad apie šią situaciją jie žino, tačiau priežastys kol kas tiriamos ir plačiau pakomentuoti niekas negali.

Rugpjūčio 22 dieną „Rimi“ klientų aptarnavimo centras pateikė komentarą:

Kokybės užtikrinimui „Rimi“ prekybos tinkle skiriamas ypatingas dėmesys – formuojant asortimentą, gamybos, pardavimo ir sandėliavimo procesų metu visuomet laikomės aukščiausių kokybės standartų ir tokius reikalavimus keliame ir savo tiekėjams bei partneriams, tad visų pirma apgailestaujame dėl šios situacijos ir mūsų pirkėjo patirtų nepatogumų.

Informavome pirkėją, kad reaguodami į gautą informaciją atlikome vidinį kokybės patikrinimą: patikrinome skerdienos kokybę ir kontrolės mechanizmus, mėsos transportavimo, laikymo sąlygų užtikrinimo procesus. Po išsamaus patikrinimo jokių kokybės pažeidimų, galėjusių lemti parazitų atsiradimą mėsoje, nebuvo užfiksuota, daugiau analogiškų skundų nebuvo gauta. Taip pat pažymime, kad reguliariai taikome prevencines priemones siekiant išvengti parazitų atsiradimo.

Mūsų kokybės specialistų vertinimu, parazitų atsiradimą mėsoje galėjo lemti nežinomos išorinės ir nuo mūsų vykdomos veiklos nepriklausančios priežastys, pvz., naudotų prieskonių kokybė, laikymo sąlygos įsigijus mėsą ir kt.

Vis dėlto apgailestaudami dėl pirkėjo patirtų nepatogumų norėtume grąžinti jam pinigus už įsigytą mėsą, taip pat suteikti vienkartinę 20 proc. nuolaidą kitam apsipirkimui „Rimi“ tinkle. Apie tai informavome pirkėją asmeniškai.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.