Tragiškos avarijos Kaune atgarsiai: įtariama, jog avariją sukėlė žuvusysis – Kas vyksta Kaune

Tragiškos avarijos Kaune atgarsiai: įtariama, jog avariją sukėlė žuvusysis

delfi.lt 2019/08/15 16:14
DELFI nuotr.

Trečiadienį Kaune įvyko didelė avarija. Pranešama, kad susidūrė trys transporto priemonės, žuvo sunkvežimio vairuotojas (gim. 1965 m.). Policija informavo, kad nelaimėlis, pirminiais duomenimis, pats atsitrenkė į priešais stovėjusį sunkvežimį ir greta sustojusį „Audi“ automobili.

Trečiadienį, apie 15 val. 10 min., Kaune įvyko tragiškas trijų transporto priemonių susidūrimas.

DELFI primena, kad Užnemunės g. Policija DELFI informavo, kad Kaune, Užnemunės g., susidūrė vyro (gim. 1964 m.) vairuojamas sunkvežimis „Mercedes-Benz“, vyro (gim. 1965 m.) vairuojamas sunkvežimis MAN ir moters (gim. 1968 m.) vairuojamas automobilis „Audi“.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad apie 15.25 val. gelbėtojai iš sumaitoto sunkvežimio MAN išvadavo prispaustą vairuotoją. Nelaimėlis, pirminiais ugniagesių duomenimis, neišgyveno, medikai konstatavo vyro mirtį.

Kauno policija dėl avarijos buvo uždariusi eismą minimoje gatvėje. Tik vakare buvo patrauktos visos transporto priemonės ir atlaisvintas kelias.

Nelaimėlis, įtariama, sukėlė avariją

Policijos departamentas, ketvirtadienį išplatino informaciją, kad krovininis automobilis MAN važiuodamas pirma eismo juosta atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir, esant draudžiamam šviesoforo signalui, prieš sankryžą sustojusį sunkvežimį „Mercedes Benz“.

Be stipraus smūgio vyro vairuojamas MAN išvažiavo į antrą eismo juostą ir susidūrė su sustojusiu automobiliu „Audi A4 Avant“.

Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA