Tragiškos avarijos Kaune atgarsiai: įtariama, jog avariją sukėlė žuvusysis

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Kaune įvyko didelė avarija. Pranešama, kad susidūrė trys transporto priemonės, žuvo sunkvežimio vairuotojas (gim. 1965 m.). Policija informavo, kad nelaimėlis, pirminiais duomenimis, pats atsitrenkė į priešais stovėjusį sunkvežimį ir greta sustojusį „Audi“ automobili.

Trečiadienį, apie 15 val. 10 min., Kaune įvyko tragiškas trijų transporto priemonių susidūrimas.

DELFI primena, kad Užnemunės g. Policija DELFI informavo, kad Kaune, Užnemunės g., susidūrė vyro (gim. 1964 m.) vairuojamas sunkvežimis „Mercedes-Benz“, vyro (gim. 1965 m.) vairuojamas sunkvežimis MAN ir moters (gim. 1968 m.) vairuojamas automobilis „Audi“.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad apie 15.25 val. gelbėtojai iš sumaitoto sunkvežimio MAN išvadavo prispaustą vairuotoją. Nelaimėlis, pirminiais ugniagesių duomenimis, neišgyveno, medikai konstatavo vyro mirtį.

Kauno policija dėl avarijos buvo uždariusi eismą minimoje gatvėje. Tik vakare buvo patrauktos visos transporto priemonės ir atlaisvintas kelias.

Nelaimėlis, įtariama, sukėlė avariją

Policijos departamentas, ketvirtadienį išplatino informaciją, kad krovininis automobilis MAN važiuodamas pirma eismo juosta atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir, esant draudžiamam šviesoforo signalui, prieš sankryžą sustojusį sunkvežimį „Mercedes Benz“.

Be stipraus smūgio vyro vairuojamas MAN išvažiavo į antrą eismo juostą ir susidūrė su sustojusiu automobiliu „Audi A4 Avant“.

Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis

Lampėdžiai nuo šiol turės įspūdingą grožio saloną

Liberalų sąjūdis Kaune rinks naują pirmininką

Brutaliai apvogta mečetė: pasirūpino, kad neliktų vaizdo įrašų

Į „Megą“ atrieda naujoji „Hyundai N“ šeima