Fiksuoja skaitytojai: ką tik atnaujinta Laisvės alėja – pilna broko?

Skaitytojo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytojas, kuriam užkliuvo kai kurie šviežiai suremontuotos Laisvės alėjos aspektai. Kaunietis teigia, kad broko palikta apsčiai.

Kaunietis pastebėjo, kad šalia Kauno miesto savivaldybės, sendinto metalo dekoracijos gadina naujai suklotas plyteles. „Padarytos lyg ir gražiai, iš sendinto metalo, atstoja dideles talpas, kuriose augs gėlės, bet sendintas rūdijantis metalas gražu, kai jis nulakuotas būna ir nuo lietaus nebėga ant žemės rūdys ant naujųjų šviesių trinkelių“, – pastebėjimą išdėstė skaitytojas.

Rūdys Laisvės al. / Skaitytojo nuotr.

Skaitytojui taip pat pro akis nepraslydo nauji latakai. „Per visą laisvės alėją eina latakai, trinkelės išklotos tiek viena, tiek kita puse su kažkokiu nuožulnumu, kad visas lietaus vanduo iškart subėgtų į juos“, – naujus įrenginius apibūdino kaunietis.

„Šiuo metu didelės atkarpos latakų pilnai arba beveik užkištos nukritusių lapų, latakai labai siauri. Stipriai liūčiai užėjus – faktas, kad vandens tikrai jie nespės nutekdinti ir viską sems“, – prielaidą pateikė skaitytojas.

Laisvės alėjos latakai / Skaitytojo nuotr.

„Taip pat aplinkui medžius pripilta įdomios medžiagos. Visa ji išspardyta ir išsibarsčius pusės metro spinduliu aplink vos ne kiekvieną medį, tarp kitko ne aplink visus juos jis supiltas. Kokią paskirtį medžiaga atlieka – aš neįsivaizduoju, bet atrodo nekaip“, – teigė skaitytojas.

„O čia dar ir butelis sudaužytas aplink vieną iš jų. Tas šukes išrinkti bus gan sudėtinga, manau, nes paprastai jos neišsišluos“, – nurodė kaunietis.

Laisvės alėjos medžiai / Skaitytojo nuotr.

Skaitytojui klausimų sukėlė ir šalia Soboro atsiradę vamzdžių dalys. „Netoli soboro aplink medžius įkąsti plastmasiniai platūs vamzdžiai. Galai išlindę ir tiesiog palikti“.

Išsikišę vamzdžiai Laisvės al. / Skaitytojo nuotr.

„Prie vaikų žaidimų aikštelės pasigedau šiukšlinės. Dažnai vaikai kažką valgo ir panašiai, tai jos ten reiktų. Ir viena sūpynė nulūžus, likęs išlindęs aštrus metalas. Tikėkimės, kas nors už jo neužklius ar su galva nekliudys“, – nuogąstavimais dalinosi skaitytojas.

Nulūžusios sūpynės / Skaitytojo nuotr.

Kaunietis taip pat pastebėjo, kad naujų suoliukų išdėstymas ne iki galo apgalvotas. „Kiek tekę sėdėti ant jų, jie lyg būdavo tarpuose, ten kur mažiau medžių. Žinoma, čia neapskaičiuosi ir nesustatysi taip, kad ant jų nepridergtų paukščiai, bet tiesiog praėjau ir žiūriu – suoliukai dažniausiai pastatyti po medžiais, o ne tarpuose, kur mažiau šakų“, – pastebėjo kaunietis.

Laisvės al. suoliukas / Skaitytojo nuotr.

Skaitytojas taip pat pastebi, kad plytelės turi trūkumų. „Važiuojant tos visos plytelės juda, kreivai sudėtos“, – konstatavo Laisvės alėjos analizę atlikęs skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

127 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis