Asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms finansuoti – vartojimo paskola – Kas vyksta Kaune

Asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms finansuoti – vartojimo paskola

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kiekvienoje šeimoje nemaža dalis pajamų skiriama kiekvieno jos nario poreikių tenkinimui, būtiniems įsigyti didesniems pirkiniams kaip baldai, buitinės technikos prietaisai, namų ūkiui skirtos prekės. Taip pat planuojamos įvairios išvykos, atostogos, o esant didesniam šeimos narių skaičiui, natūraliai prireikia didesnio biudžeto. Tam, kad būtų įgyvendinti asmeniniai ar šeimos planai, turimų santaupų ne visuomet pakanka.

Tokiu atveju sprendimu gali tapti vartojimo paskola, finansuojanti kasdienių pirkinių išlaidas. Jeigu jus domina paskolos sąlygos, reikalavimai paraiškų teikėjams bei kita svarbi žinoti informacija – plačiau skaitykite čia.

Verta paminėti, jog bet koks finansinis įsipareigojimas turi būti grąžinamas laiku, paisant sutartyje nurodytų terminų bei sąlygų. Jeigu nesate tikri, ar jūsų asmeninė finansinė padėtis yra palanki paskolos gavimui, kreipkitės į asmeninį finansų ekspertą. Specialistai įvertina siekiančio pasiskolinti gaunamas pajamas, jų stabilumą, jeigu turima – esamus įsipareigojimus, peržvelgia kredito istoriją ir atlieka kitus veiksmus, galinčius turėti įtakos galutiniam sprendimui dėl paraiškos pildymo.

Taip pat kai kurie asmenys bei šeimos iki priimdamos skolinimosi sprendimą keletą mėnesių atsideda tam tikrą pinigų sumą ir stebi, ar likusių gaunamų pajamų pakanka kasdienėms reikmėms. Šis metodas suteikia galimybę pastebėti ar ateityje, pasirašius finansavimo sutartį, gautos paskolos grąžinimas dalimis netaps galvos skausmu. Taigi ką esant teigiamam paraiškos sprendimui gali finansuoti paskolas teikianti bendrovė?

Vasaros metu daugelis šeimų planuoja atostogas, keliones į užsienio šalis, siekdami pasisemti įspūdžių, energijos, o į kasdienius darbus bei rutiną grįžti su naujomis idėjomis bei pailsėjus. Vartojimo paskola gali suteikti galimybę išvykti į svajonių šalį kartu su šeimyna ir finansuoti visas su kelione susijusias išlaidas.

Skrydžių bilietai, apgyvendinimo paslaugos, ekskursijos, suvenyrai – visa tai pareikalauja plačiai atverti piniginę, tačiau esant dideliam poreikiui ir norui – kiekvieno planai gali būti įgyvendinti. Taip pat keliones galima įsigyti perkant jau suformuotus agentūros pasiūlymus, į kuriuos taip pat įeina pervežimai iš/į oro uostą, gido paslaugos ir kiti anksčiau paminėti kelionės elementai.

Asmenims, ką tik sukūrusiems šeimas ir apsigyvenusiems kartu, dažniausiai prireikia įsigyti daiktus, kurie palengvina kasdienę buitį, o namų aplinką paverčia funkcionalia bei jaukia. Baldų komplektai, apšvietimo sistemos, skalbimo mašina, viryklė, virdulys – atrodytų, kiekvienuose namuose esantys daiktai, be kurių išsiversti yra sunku, tačiau įsirengiant naujus namus, minėtų daiktų išsirinkimo ir pirkimo procesas gali tapti nemažu galvos skausmu. Kad taip neatsitiktų, specialistai pataria pasidomėti fizinių bei elektroninių parduotuvių asortimentais, palyginti prekių kainas, galimus jų pristatymo būdus ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Jeigu siekiama gauti finansavimą baldams bei buitinės technikos prietaisams įsigyti, specialistai pataria pirmiausia prekes išsirinkti, paskaičiuoti kiek šios kainuos ir tik tuomet teikti paraišką. Tai suteikia galimybę pasiskolinti kuo tikslesnę sumą, kurios jums reikia.

Taip pat dažnai daugelis mūsų susiduriame su neplanuotomis ir netikėtomis išlaidomis. Sugenda nuosavas automobilis, pastebime mokymus, kursus, į kuriuos norime nueiti, akis patraukia nuolaidos brangiau kainuojantiems pirkiniams, kuriuos jau seniai norėjome įsigyti ir pan.

Neturint santaupų, tačiau esant būtinybei, pavyzdžiui, sutaisyti transporto priemonę, taip pat galima kreiptis dėl banko finansavimo, juk automobilis daugeliui yra svarbus kasdienėms kelionėms į darbą, vežant vaikus į mokymosi įstaigas, darželį, būrelius ar norint išvykti toliau nuo namų. Automobilio draudimo mokesčiai, degalai, remonto išlaidos – visa tai taip pat gali būti finansuojama vartojimo tipo paskolos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA