Naujame miesto parke jau pramogauja kauniečiai

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį trečiadienį Aleksote atidarytas pirmas šioje miesto dalyje naujas parkas netruko sulaukti kauniečių dėmesio. Karštą savaitgalį čia laiką leido būrys kauniečių.

Pramogaujančių gyventojų nuotraukomis savo „Facebook“ puslapyje pasidalijo Kauno miesto savivaldybė. Nors veja ką tik sutvarkytuose plotuose ties Veiverių ir Šeštokų gatvių sankirta dar nesužėlė, pastarosiomis dienomis šioje laisvalaikio erdvėje virė veiksmas.

Vaikai jau dūko ant naujų sūpynių ir lauko treniruoklių, vaivorykštės spalvomis žaižaravo milžiniški muilo burbulai. Tiesa, išmėginti paplūdimio tinklinio aikštelių aleksotiškiai neskubėjo – gal saulė per smarkiai kaitino.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad naujas parkas Aleksote oficialiai atidarytas birželio 5 d. Žaliąją laisvalaikio zoną savo lėšomis įrengė ir sutvarkė bendrovė „Centromera“, o miesto savivaldybė prisidėjo prie laisvalaikio infrastruktūros – sporto ir vaikų žaidimų inventoriaus – įrengimo.

Parke iškilo vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, paplūdimio tinklinio aikštelė, vietos dviračiams pastatyti, dviračių takai. Verslo lėšomis sutvarkyti takeliai, suoliukai, apšvietimas, investuota į augalų priežiūrą. Taip pat pasirūpinta administravimu, statybos projektu, darbų pridavimu.

Privatus verslas, kaip skelbta pranešime spaudai, į darbus iš viso investavo 242 tūkst. eurų, dar 310 tūkst. eurų kainavo naująjį kvartalą rėminančių, miestui priklausančių gatvių sutvarkymas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Išaiškino naujų radarų naudojimo ypatumus: pareigūnams KET negalioja

Kaune startavo internetinė sporto erdvių nuomos platforma

Kauno pareigūnams įkliuvo automobilį vairavęs neblaivus karys

Kelio atkarpoje ties „Mega“ pradėta tilto per Nerį statyba

Sėkmingas bandymas: alkoholio Kaune galima įsigyti ir nakties metu

Tragiška nelaimė Kauno rajone pareikalavo pėsčiojo gyvybės

Kantri muzikos tėvas V. Stakėnas atskleidė savo pirmą kartą „Žalgirio“ varžybose

A. Užkalnis išreiškė savo nuomonę apie „trikojus“: jiems priešinasi tik vairuotojai su trimis smegenų vingiais

Raudondvaryje įvykus avarijai prireikė greitosios pagalbos

Kauno rajone – 100 metų jubiliejus