Prasidėjo kapitaliniai darbai liūčių niokotoje Kauno gatvėje – Kas vyksta Kaune

Prasidėjo kapitaliniai darbai liūčių niokotoje Kauno gatvėje

R. Tenio nuotr.

Centrą su Žaliakalniu jungiančioje Žemaičių gatvėje pirmadienį prasidėjo rekonstrukcija – darbų metu gatvė bus uždaryta. Kapitalinį remontą planuojama baigti iki vasaros sezono pabaigos.

Šioje gatvėje bus išklotas naujas asfaltas, įrengti nauji šaligatviai ir apšvietimas. Taip pat planuojama sutvirtinti slenkantį šlaitą ir atskirti buities bei lietaus nuotekų sistemas, kurios šiuo metu veikia mišriai.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis teigė, kad vasarą sumažėja automobilių srautai, todėl rekonstrukcijai ir buvo pasirinktas šis laikas.

„Žemaičių gatvė yra viena iš paskutinių miesto centre esančių gatvių, kurios dar primena senuosius Kauno laikus. Šios gatvės rekonstrukcija yra pakankamai didelis iššūkis, nes kelininkams teks ne tik įprasti gatvės atnaujinimo darbai, bet ir užduotis specialia technologija sutvirtinti slenkantį šlaitą. Taip pat bus atskirtos buities ir lietaus nuotekų sistemos, įrengti gatvės ir šaligatvio pagrindai, paklotas naujas asfaltas, įrengti nauji šaligatviai ir apšvietimas“, – sakė administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.

Darbų metu gatvė bus uždaryta ir ja naudotis galės tik vietiniai gyventojai. Kiti vairuotojai privalės važiuoti alternatyviomis trasomis – Savanorių prospekto ir Parodos gatvės įkalnėmis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA