Tėvo dienos proga – žinomi Kauno tėčiai apie tėvystę

Asmeninio archyvo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvoje minint Tėvo dieną, šiltais žodžiais ir tėvystės patirtimi pasidalino žinomi kauniečiai – Linas Adomaitis, Simonas Kairys ir Merūnas Vitulskis. „Jaučiuosi išsipildęs visiškai visomis prasmėmis“, – tapimo tėvu patirtį apibūdino L. Adomaitis, o S. Kairys teigė, kad buvimas tėvu teikia malonumą ir pilnatvę.

Kaunietis Linas Adomaitis tėvystę apibūdino šilčiausiais žodžiais ir pasidalino emocijomis, kurias sukelia dukros auginimas bei buvimo tėvu pareigos.

„Tai mano pirmoji Tėvo diena – ta diena man labai labai svarbi ir ilgai laukta. Esu labai laimingas kaip žmogus, kaip vyras ir, žinoma, kaip tėvas. Šios pareigos man yra labai svarbios, aš jas priėmiau su didžiausia meile ir nežinau, kas vyro gyvenime gali būti geriau, nei tėvystės jausmas. Jaučiuosi išsipildęs visiškai visomis prasmėmis. Turiu mylimą žmoną žmoną, kuri yra mano sielos draugė, turiu mylimą darbą, o apie tai svajojau dar būdamas vaikas. Būti didelėje scenoje ir bendrauti su žmonėmis muzikos kalba. O šis tėvystės jausmas ir tėvystės pareigos visiškai visko viršūnė gyvenime“, – šiltais jausmais dalinosi L. Adomaitis.

Linas Adomaitis su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklaustas apie santykį su savo tėčiu ir Tėvo dienos minėjimą, L. Adomaitis sakė, kad sveikinimais šia svarbia proga su savo tėčiu apsikeitė iš anksto. „Tėvas mane pasveikino kartu su mama dar iki tėvo dienos, o aš kaip tik šiandien nuvažiavęs pasveikinau ir nuvežiau dovanėlę. Mes sakom, kad nereikia laikyti dovanų ir laukti tos dienos – reikia sveikinti, kai to norisi“, – penktadienį sakė atlikėjas.

Visiems gerai pažįstamas iš Kauno kilęs dainininkas Merūnas Vitulskis, dar prieš kelias dienas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje su Tėvo diena sveikino savo senelį.

Merūno Vitulskio šeima / „Facebook“ nuotr.

„Vitulskiai. Iš kairės į dešinę senelis Aleksandras Vitulskis, močiutė Vanda Vitulskienė o tos žavios mergytės – teta Alma, teta Aušrinė ir mano mama Aurelija. Senelis kaip tėvas buvo ir bus man autoritetas, man belieka tik tęsti tradicijas ir nors vieną dukrytę turėt… Žodžiu su tėčio diena seneli!!!“ – Nuoširdumu „Facebook“ įraše dalinosi M. Vitulskis.

Kauno miesto politinis veikėjas Simonas Kairys taip pat pasidalino savo tėvystės patirtimi ir teigė, kad buvimas tėvu turi teikti malonumą ir pilnatvę, o ne kančią.

„Tėčiu būti be galo įdomu, nes kiekvieną dieną matai, kaip mažas verkiantis padarėlis pamažu virsta žmogumi, asmenybe su savo charakteriu ir bruožais. Net neįsivaizdavau, kaip šaunu turėti būtent dukrą, kuri be tėčio dažnai net neužmiega, nenusiramina. Gyvenime tėvystė atneša daugiau atsakomybės, kitaip pradedi vertinti įvairiausias aplinkybes. Užtrukus darbe, renginiuose ar kokiuose susirinkimuose nejučia pradeda graužti sąžinė, nes supranti, kad jau reikia grįžt namo, kur šeima laukia ir ilgisi. Mano atveju, namie – trys moterys: dukra, žmona ir kalytė Pamela. Kiek įmanoma stengiamės neužsidaryti su vaiku namuose, kartu leidžiame laisvalaikį, einam į renginius ir panašiai. Vaikas neturi būti našta. Tėvystė turi teikti malonumą ir pilnatvę, o ne kančią“, – patirtimi ir mintimis dalinosi S. Kairys.

Simonas Kairys su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.

Politikas teigė, kad šis požiūris patinka ir dukrai Amelijai, kuri atsidėkoja savo išdaigomis ir švelnumu.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į netoli Kauno esantį pramonės parką valstybė tikisi pritraukti stambių duomenų centrų

Naujų židinių nenustatyta, tačiau koronaviruso atvejų augimas neramina

Į Kauno kino centrą „Romuva“ grįžo ankstyvojo kino festivalis

Aplinkai žalos pridarę pažeidėjai šiais metais smarkiai tuštino kišenes

Greit į Kauno gatves išriedės nauji hibridiniai autobusai: keleivius lepins išskirtinis komfortas

Kontrabandos priedanga neišdegė: muitininkai sulaikė 2,5 mln. eurų vertės nelegalų krovinį

Naujas siūlymas dėl elektroninių cigarečių: nori drausti rūkalų skonius be nikotino

Pareigūnai prašo pagalbos: įrankius pasiėmė, bet susimokėti pamiršo

S. Skambinas su nauja mylimąja Kaune pakrikštijo dukrelę (foto)

Per parą nustatyta 111 naujų koronaviruso atvejų: daugiau nei pusė – Kauno apskrityje