Kauno rajone startavo nemokamų treniruočių po atvirumi dangumi ciklas

Asociatyvi / Evaldo Virkečio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno rajono savivaldybė ragina visus gyventojus vasaros vakarus leisti sveikai – aktyviai mankštinantis gryname ore. Birželio 1 dieną startavo nemokamų vasaros treniruočių ciklas po atviru dangumi, kuris tęsis iki pat rugsėjo.

Net 9 treniruočių taškuose du kartus per savaitę lankysis profesionalūs treneriai, kurie padės stiprinti kūną, atsipalaiduoti ir pakelti nuotaiką.

Numatytos 3 skirtingos treniruotės: joga, zumba ir funkcinė treniruotė. Jogos užsiėmimų metu lavinama pusiausvyra ir gerinamas lankstumas – jogos praktikos teikia naudą ne tik kūnui, bet ir protui bet kurio amžiaus žmogui.

Zumbos treniruotėse susipina Lotynų Amerikos ritmai, šokių žingsneliai ir aerobikos judesiai. Užsiėmimo metu sujungiamos paprastos choreografijos kombinacijos, tačiau nereikia apsigauti – taip sudeginama nemažai kalorijų. Funkcinė treniruotė – tai kasdienių žmogaus judesių (pritūpimo, žingsnio žengimo, daikto paėmimo ir pan.) sujungimas į vieną visumą, siekiant stiprinti atskiras raumenų grupes.

Nemokamų treniruočių ciklas vyks nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. vakarais. Registracija į treniruotes nevykdoma, todėl galima prisijungti bet kuriuo metu.

Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rekomenduoja pratimus atlikti pagal savo galimybes, o atsiradus bet kokiems nemaloniems pojūčiams – kreiptis į trenerį.

Vasaros treniruotės / Kauno raj. visuomenės sveikatos biuro nuotr.

Tėveliai į treniruotes gali atsivesti vaikus, tačiau už jų priežiūrą bus atsakingi patys, o pačioms treniruotėms specialaus pasiruošimo nereikia – svarbiausia dėvėti judesių nevaržančią aprangą ir patogią avalynę, o į jogos užsiėmimus atsinešti kilimėlį.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą

Žemaičių gatvėje užvirs asfaltavimo darbai

Kaune po atviru dangumi išsirikiuos įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija

Alytuje degusi įmonė ne pirmą kartą aplinkosaugininkų akiratyje – buvo skirtos baudos

Veiksmo filmo scenarijus Kaune: „Mercedes-Benz“ sustojo tik peršovus padangas

Palemono gyventojus išgąsdino ore sklindantys juodi dūmai

Baranausko gatvėje susidūrus dviems transporto priemonėms stoja eismas

VDU Bonatikos sode atogrąžų drugių paroda (foto)

Seimas nusprendė: biudžetinių įstaigų nekilnojamasis turtas apmokestinimas nebus