Kauno rajone startavo nemokamų treniruočių po atvirumi dangumi ciklas

Asociatyvi / Evaldo Virkečio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno rajono savivaldybė ragina visus gyventojus vasaros vakarus leisti sveikai – aktyviai mankštinantis gryname ore. Birželio 1 dieną startavo nemokamų vasaros treniruočių ciklas po atviru dangumi, kuris tęsis iki pat rugsėjo.

Net 9 treniruočių taškuose du kartus per savaitę lankysis profesionalūs treneriai, kurie padės stiprinti kūną, atsipalaiduoti ir pakelti nuotaiką.

Numatytos 3 skirtingos treniruotės: joga, zumba ir funkcinė treniruotė. Jogos užsiėmimų metu lavinama pusiausvyra ir gerinamas lankstumas – jogos praktikos teikia naudą ne tik kūnui, bet ir protui bet kurio amžiaus žmogui.

Zumbos treniruotėse susipina Lotynų Amerikos ritmai, šokių žingsneliai ir aerobikos judesiai. Užsiėmimo metu sujungiamos paprastos choreografijos kombinacijos, tačiau nereikia apsigauti – taip sudeginama nemažai kalorijų. Funkcinė treniruotė – tai kasdienių žmogaus judesių (pritūpimo, žingsnio žengimo, daikto paėmimo ir pan.) sujungimas į vieną visumą, siekiant stiprinti atskiras raumenų grupes.

Nemokamų treniruočių ciklas vyks nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. vakarais. Registracija į treniruotes nevykdoma, todėl galima prisijungti bet kuriuo metu.

Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rekomenduoja pratimus atlikti pagal savo galimybes, o atsiradus bet kokiems nemaloniems pojūčiams – kreiptis į trenerį.

Vasaros treniruotės / Kauno raj. visuomenės sveikatos biuro nuotr.

Tėveliai į treniruotes gali atsivesti vaikus, tačiau už jų priežiūrą bus atsakingi patys, o pačioms treniruotėms specialaus pasiruošimo nereikia – svarbiausia dėvėti judesių nevaržančią aprangą ir patogią avalynę, o į jogos užsiėmimus atsinešti kilimėlį.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

S. Skvernelis apie antrąją koronaviruso bangą: neplanuojame ekonomikos stabdymo

Koronaviruso židinys Kauno filharmonijoje: užsikrėtė jau penki choristai

Kultinis Kauno baras po metų pertraukos grįžta neatpažįstamai pakeitęs savo veidą (foto)

Kauno pareigūnai išrinko savaitės lakstūną: „BMW“ vairuotoją per valandą įamžino dukart

Koronavirusas Kaune: tarp užsikrėtusiųjų du vaikai ir filharmonijos darbuotojai

Lietuvoje – 13 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Po atostogų į darbą sugrįžta premjeras S. Skvernelis

Įsigalioja nauji reikalavimai atvykstantiems į Lietuvą

Nelaimė Kaune: žuvo pro buto langą iškritęs mažametis (papildyta)

G.Nausėda su Lenkijos prezidentu A.Duda prašo Baltarusijos valdžios nenaudoti jėgos