Karaliaus Mindaugo prospekte rengiamas draugiškas policijos reidas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rytoj Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pajėgos bus sutelktos vienoje pagrindinių gatvių miesto centre. Tiesa, bausti vairuotojų pareigūnai neketina – žada pakviesti juos kavos ir apdovanoti.

Kaip skelbia Kauno apskrities VPK, pareigūnai ketvirtadienį, gegužės 23 d., nuo 11 val. iki 14 val. kviečia vairuotojus į draugišką reidą su kava „Švarus vairuotojas“. Prevencinė priemonė vyks Karaliaus Mindaugo prospekte, prie pėsčiųjų tilto į Nemuno salą.

Policija skelbia, kad vairuotojų laukia dovanos, skirtos automobiliams ir jų priežiūrai. Atvykę į draugišką reidą gyventojai galės pabendrauti su pareigūnais visais dominančiais klausimais, pasitikrinti savo nuobaudų istoriją, automobilio padangų protektoriaus gylį ar langų pralaidumą.

Pavyzdingieji, kurie per paskutinius metus keliuose nebus padarę nusižengimų, gaus ne tik „Švaraus vairuotojo“ vardą suteikiantį lipduką automobiliui, bet ir partnerių dovanas – apsilankymą „Švaros brolių“ tunelinėje automobilių plovykloje bei kuponą kelionei su „Bolt“.

Taip pat vairuotojų lauks vairavimo instruktorių paruoštos specialios trasos, kuriose kauniečiai praktiškai galės išbandyti vairavimo įgūdžius mokomuoju automobiliu.

Praėjusiais metais pradėta „Švaraus vairuotojo“ iniciatyva tą pačią dieną vienu metu vyks trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje (Laisvės pr. prie „Pasakų parko“), Klaipėdoje („Švyturio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje) ir Kaune.

148 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Augintiniams taip pat galioja taisyklės važiuojant automobiliu: informuoja apie galimus nuostolius

A. Veryga Kauno medikams išdalijo savo paties kurtus medalius

Per karantiną Kauno techninės apžiūros stotyse taikyta tvarka lieka galioti ir po jo

Kauno rajone įkliuvo „Audi“ vairuotojas: bandė apgauti greičio matuoklį

„Valstiečių“ rinkimų sąraše – ir „Vieningo Kauno“ nariai

A. Veryga apie antrąją koronaviruso bangą: tikėtis, kad mus aplenks, naivu

G. Nausėda: Kruonio HAE nebus naudojama Astravo AE naudai

Nidos oro uoste leidęsi kauniečiai žemę pasiekė nesėkmingai

A. Duda užsitikrino antrą Lenkijos prezidento kadenciją (papildyta)

Už sveikatos apsaugą atsakinga agentūra: IQOS prisideda prie rūkančių sveikatos gerinimo