Karaliaus Mindaugo prospekte rengiamas draugiškas policijos reidas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rytoj Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pajėgos bus sutelktos vienoje pagrindinių gatvių miesto centre. Tiesa, bausti vairuotojų pareigūnai neketina – žada pakviesti juos kavos ir apdovanoti.

Kaip skelbia Kauno apskrities VPK, pareigūnai ketvirtadienį, gegužės 23 d., nuo 11 val. iki 14 val. kviečia vairuotojus į draugišką reidą su kava „Švarus vairuotojas“. Prevencinė priemonė vyks Karaliaus Mindaugo prospekte, prie pėsčiųjų tilto į Nemuno salą.

Policija skelbia, kad vairuotojų laukia dovanos, skirtos automobiliams ir jų priežiūrai. Atvykę į draugišką reidą gyventojai galės pabendrauti su pareigūnais visais dominančiais klausimais, pasitikrinti savo nuobaudų istoriją, automobilio padangų protektoriaus gylį ar langų pralaidumą.

Pavyzdingieji, kurie per paskutinius metus keliuose nebus padarę nusižengimų, gaus ne tik „Švaraus vairuotojo“ vardą suteikiantį lipduką automobiliui, bet ir partnerių dovanas – apsilankymą „Švaros brolių“ tunelinėje automobilių plovykloje bei kuponą kelionei su „Bolt“.

Taip pat vairuotojų lauks vairavimo instruktorių paruoštos specialios trasos, kuriose kauniečiai praktiškai galės išbandyti vairavimo įgūdžius mokomuoju automobiliu.

Praėjusiais metais pradėta „Švaraus vairuotojo“ iniciatyva tą pačią dieną vienu metu vyks trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje (Laisvės pr. prie „Pasakų parko“), Klaipėdoje („Švyturio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje) ir Kaune.

148 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas