Kaunas paskelbė gimtadienio startą: spalvomis nušvito dangus – Kas vyksta Kaune

Kaunas paskelbė gimtadienio startą: spalvomis nušvito dangus

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Pirmąją miesto gimtadienio dieną Kaunas paminėjo griausmingai – penktadienio vidurnaktį dangų nutvieskė ryškiaspalviai fejerverkai prie Kauno pilies. Kviečiame „Kas vyksta Kaune“ skaitytojus dar kartą pasigrožėti fotografijose ir vaizdo įraše užfiksuotais reginio vaizdais.

Po įspūdingų muzikinių vakaro pasirodymų ir kvapą gniaužiančio vandens, ugnies ir šviesos šou variacijų, kurias atliko savo srities profesionalai, susirinkusiųjų minios dėmesio sulaukė ir tradiciškai nugriaudėjęs fejerverkas.

Lokacija vidiniame Kauno pilies kiemelyje, kur stūkso Laisvės kario skulptūra, šįvakar tapo itin magiška. Pievoje, kuri šiemet „Kauno Hanza dienų“ metu liko laisva specialiai tam, kad čia galėtų susiburti kauniečiai ir svečiai, rikiavosi daugybė žmonių, smalsiais žvilgsniais palydėjusių stulbinančio grožio vaizdus.

Kauno senamiestį užplūdo miesto gimtadienį švenčiantys kauniečiai 47 nuotr.

Primename, kad šeštadienį veiklos mieste taip pat netruks: vidurdienį Kauno pilies lomoje nuo Papilio g. pusės verta užsukti pasižiūrėti tarptautinių galiūnų varžybų „Pasaulio taurė 2019“. O išsiilgusiems motociklų variklių gausmo, 12 val. pravartu nueiti į Rotušės aikštę – čia vyks baikerių šventė „Bike Show Millennium 2019“.

Popiet, 13.30 val., motociklininkų kolona pajudės pagrindinėmis miesto gatvėmis – suks A. Jakšto gatve, kils Savanorių prospektu, griaudės Taikos prospektu, Kovo 11-osios gatve iki VI forto, o tuomet K. Baršausko, Tunelio gatvėmis grįš į centrą bei Karaliaus Mindaugo prospektu pasieks Senamiestį.

Taip pat mieste vyks Gatvės muzikos dienos koncertai. Šiemet tradicinis jau daug metų vykstantis renginys grįš sudrebinti Kauno sienų kur kas stipriau.

Kitus portalo „Kas vyksta Kaune“ rekomenduojamus miesto šventės renginius, vyksiančius visą savaitgalį rasite čia. Programoje smagūs įvykiai tiek šeštadienį, tiek sekmadienį liesis lyg iš gausybės rago – juos visus rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.