Vaikų šventės Kaune – jau ir su vandens pramogomis

G. Minkevičienės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš kelis mėnesius duris atvėręs kūdikių ir mamyčių centras „Bambino SPA“ atrado vietą ir kauniečių širdyse, ir kalendoriuose. Centre, kuriame įrengti du baseinai, teminė užsiėmimų salė ir masažo kabinetas, šiokiadieniais vyrauja įprastinės veiklos: kūdikių plukdymą keičia nėščiųjų mankštos baseine, o po mažylių mankštų salėje į jogos užsiėmimus atvyksta esamos ir būsimos mamos. Savaitgaliais harmonijos lieka mažiau – čia triukšmingai gimtadienius švenčia mažiausieji centro lankytojai.

Skirtingos erdvės, skirtingi užsiėmimai

„Kurdami“ Bambino SPA “ specialiai negalvojome apie kūdikių ir vaikų šventes. Pati idėja perleisti visą centrą šeimų šventėms atėjo remonto įkarštyje. Architektui pavyko atskirti erdves pagal skirtingas paskirtis, todėl tokio renginio metu visas žmonių srautas labai proporcingai pasiskirsto: vieni džiaugiasi vandens pramogomis, kiti žaidžia užsiėmimų salėje, treti, dažniausiai vyriausieji, renkasi ramybę prie kavos ar vaišių stalų.“ – pasakojo „Bambino SPA“ kūrėja Giedrė Kalvaitė.

 

G. Kalvaitės teigimu, norint pajausti „Bambino SPA“ vakarėlio atmosferą net nereikia laukti specialios sukakties: „Kartą per mėnesį pats organizuojame teminius vakarėlius kūdikiams ir tėveliams. Pavyzdžiui, praėjusį sekmadienį organizavome margučių ridenimo šventę su vaišėmis, rėmėjų dovanėlėmis ir, žinoma, vandens pramogomis.“

Draugiška kaina

Ar šventės „Bambino SPA“ yra prabanga? Standartinis trijų valandų pasiūlymas, su žaidimų aikštele, baseinų erdve bei atskira zona užkandžiams bei saldžioms vaišėms yra 150 Eurų. Į kainą taip pat įtraukta nemokama kava svečiams, kineziterapeutės darbas, plaukimo sauskelnės, rankšluosčiai, kūdikių losjonas. „Manome, kad pagal suteikiamą vertę, kaina yra draugiška. Be to, už papildomą mokestį galime parengti edukacinę pamokėlę, skirti daugiau kineziterapeučių, netgi paruošti dovanas pagal tėvelių pateiktą sąrašą“ – pasakojo „Bambino SPA“ kūrėja.
Vienos šventės metu „Bambino SPA“ priima iki 12 vaikų, kurių amžius nesiekia 4-5 metų.

283 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis (foto)

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato